Ankara

Ankara'nın Dikmen'i 2. Bölüm İzle - Ankaranın Dikmeni Yeni Bölüm Full İzle - Dikmen Tilbe'yi çıldırtıyor!

Ankara'nın Dikmen'i 2. bölüm dün akşam Kanal D'de yayınlandı ve Zirek de eve yerleşti. Ankaranın Dikmeni 2. bölüm full dizi izleme bağlantısı haberimizde.

Gani Müjde'nin kaleminden Kanal D'nin yeni dizisi Ankara'nın Dikmen'i 19 mart akşamı 2. bölümü ile devam etti. Ankaranın Dikmeni 2. bölümde Tilbe'nin piyano derslerine öykünen Dikmen, bağlama dersi vermek için harekete geçti. Bu arada Zilek'in de eve yerleşmesi Tilbe'yi delirtti. Ankaranın Dikmeni son bölümde olanları merak ediyorsanız kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için "Ankara'nın Dikmen'i İzle" linkini paylaştık. Söz konusu lik ile Ankaranın Dikkmeni son bölüm videosunu izlyebilirsiniz.

Ankara'nın Dikmen'i 2. Bölüm Özeti: Tilbe’nin piyano dersinden kazandığı parayı işiten Dikmen, Ankaranın Dikmeni yeni bölümde kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçer. Zirek’le birlikte bastırdığı el ilanlarını her yere yapıştırır. Zirek’in daha önce Dikmen’e verdiği para, karısı Zeliş’in biriktirdiği paradır. Zeliş, bu paranın yerinde olmadığını görünce Zirek’i evden kovar. Gidecek yeri olmayan Zirek, Dikmen’in evine gelince Tilbe çıldırır. 

Beste yeni aldığı müzik sistemini eve kurması için Dikmen’den ricada bulunur. Bu yardım isteğini ve Beste’nin annesiyle konuşmalarını yanlış yorumlayan Dikmen, Ankaranın Dikmeni 2. bölümde akşam olduğunda hazır ve heyecanlı şekilde Beste’nin kapısındadır. 

Ankara'nın Dikmen'i İzle 
 
Ankara'nın Dikmeni 2. bölüm Fragmanı:

Yorumlar
Tam sürüm için tıklayın.