Aramızda Kalsın 23. Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Son Bölümde Hüsne Kanun Çalarsa

Aramızda Kalsın 23. Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Son Bölümde Hüsne Kanun Çalarsa

Aramızda Kalsın 23. son bölümde Hüsne kanun çalmayı denedi. Aramızda Kalsın 23. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı da haberimizde...

Gerek konusu gerek oyuncuları ile Perşembe akşamlarının ilgi çeken dizilerinden Aramız Kalsın, son bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Aramızda Kalsın son bölümde Şahin Altındağ'ın teklifi ortalığın karışmasına yol açtı. Yeni gelişmeler doğrultusunda Civan'ın Aramızda Kalsın son bölümde gidip gitmeyeceği merak ediliyordu. Bu arada Aramızda Kalsın 23. son bölümde Hüsne hiç ummadığı birinden müzik dersi aldı ki bu da komik sahnelere yol açtı. Aramızda Kalsın dizisinin son bölümüyle ilgili daha fazla detayı aşağıdaki Aramızda Kalsın 23. bölüm fragmanı ve özetinde bulabilirsiniz. Ayrıca haberler.com olarak diziyi yeniden izlemek isteyenler için haberin sonunda "Full Aramızda Kalsın İzle" linkini de paylaştık. 

Aramızda Kalsın 23. Son Bölüm Özeti: Celepoğlu Ailesi, Şahin Altındağ’ın teklifiyle yeniden birbirine girdi. Bu teklif  Civan’ın kendine yeni bir yol çizmesine sebep oldu. Aramızda Kalsın son bölümde Yadigar da Hüsne de korkuyla aynı soruyu sordu Civan'a: Gidecek misin? 

Bu arada Aramızda Kalsın 23. son bölümde Gülseren hanıma kendini kanıtlamak isteyen Hüsne'yi  zorlu bir sınav daha bekliyordu. Hüsne udunu kaptığı gibi gelen Gülseren hanım karşısında hiç bilmediği kanunla konser vermeye girişti! 

Konser başarısızlıkla sonuçlandı ama Hüsne bu işten kazançlı çıktı. Karısının üzüntüsüne dayanamayan Bahattin, Aramızda Kalsın son bölümde Battal'dan özel ders verecek iyi bir hoca bulmasını istedi. Battal memleketin en iyi hocasını getirdi ama baltayı yine taşa vurdu. Bula bula Hüsne'nin gençlik günlerinde en çok hayran olduğu yakışıklı sanatçıyı bulmuştu!! “Sesi güzel, kendi güzel” bu müzik hocası, sadece Hüsne değil,  bütün kadınlar arasında bir rüzgar estirdi.  

Full Aramızda Kalsın İzle (23. bölüm full dizi izle) 
 
Aramızda Kalsın 23. Bölüm Fragmanı:

Yorumlar
Tam sürüm için tıklayın.