ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜML FULL İZLE / A.H.G KOMEDİSİNE METİN UCA EŞLİK ETTİ.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜML FULL İZLE / A.H.G KOMEDİSİNE METİN UCA EŞLİK ETTİ.

Arkadaşım Hoşgeldin komedisi izleyenleri kırıp geçirdi. Metin Uca'nın da katıldığı Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölüm full izleme bağlantısı. Arkadaşım Hoşgeldin 10. bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer almaktadır. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izleyenleri kahkahalara boğdu. Arkadaşım Arizona'da halay başını vurmaya gitti.

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm, Arkadaşım Hoşgeldin 10. bölüm Kanal D'de ekrana geldi ve Arkadaşım Hoşgeldin programının konuğu Metin Uca oldu. Arkadaşım Hoşgeldin programının son bölümünde Arkadaşım önce bir yorgancı ardından da kızılderili oldu. Özellikle arkadaşım ile miniğin uydurma bir kızılderili dili ile konuşmaları Arkadaşım Hoşgeldin izleyicilerini kahkahalara boğdu. 6 Mart'ta ekrana gelen Arkadaşım Hoşgeldin 10. bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "Full Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkinden faydalanabilirsiniz. 

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm ilk kısımda Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım'ın dükkanına gitti. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım'ı da aldı ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıktılar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi'nin kocasıyla karşılaşınca olanlar oldu ve her şey çok yanlış anlaşıldı. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü aldı. 

Arkadaşım Hoşgeldin ikinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale büründü. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona'nın kurtuluşunda halay başı olan kişiyi vurmaya gitti. Fakat halay başı generaldi ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştu. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başladı. Arkadaşım, Ezgi'yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal aldı.  

Arkadaşım Hoşgeldin İzle (10. yeni bölüm full izle) 
 
Arkadaşım Hoşgeldin 10. Yeni Bölüm Fragmanı (6 Mart Perşembe):

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. Arkadaşım Hoşgeldin programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Arkadaşım Hoşgeldin 9. Bölüm Fragmanı:

Yorumlar
Tam sürüm için tıklayın.