Kıvanç Tatlıtuğ - Kurt Seyit ve Şura İzle 1. bölüm Star TV full izle!

Kıvanç Tatlıtuğ - Kurt Seyit ve Şura İzle 1. bölüm Star TV full izle!

Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura heyecanı başladı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura dizi izleme linki, Kurt Seyit ve Şura dizisi hakkında detaylı bilgiler ve Kurt Seyit ve Şura tüm fragmanlar aşağıda. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle.

Kurt Seyit ve Şura heyecanı başladı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura dizi izleme linki, Kurt Seyit ve Şura dizisi hakkında detaylı bilgiler ve Kurt Seyit ve Şura tüm fragmanlar aşağıda. Kıvanç Tatlıtuğu'un merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura dizisiniyeniden izleyeceksiniz "Full Kurt Seyit ve Şura İzle" linkinden faydalanabilirsiniz. Kurt Seyit ve Şura kimdir, Kurt Seyit ve Şura dizisinin konusu nedir merak ediyorsanız işte detaylar... 
Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu Kurt Seyit ve Şura dizisinin çekimleri Rusya'da gerçekleştirildi. Nermin Bezmen'in 'Kurt Seyt ve Shura' adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya'sından 1920'lerin İstanbul'una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda Hilal Sara bulunuyor ve dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.

KURT SEYİT ve ŞURA DİZİSİNİN KONUSU:
Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Çar'ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de  kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir. 
Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura'nın mutlu hayatı ise babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd'a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit'in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi kapılarını onlara açar. 
Savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ile Şura arasında köprü olur. Ancak Petro'nun gizliden gizliye Kurt Seyit'e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir. 
Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura'nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.  

KURT SEYİT ve ŞURA KİMDİR?
Rus Ordusunda Bir Türk Subay Kurt Seyit: Kıvanç Tatlıtuğ'nun hayat vereceği Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri  asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit'in tüm kaderi Şura'yla tanışmasının ardından Rusya'daki devrimle tamamen değişir. Şura'yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür.  Kurt Seyit'in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul'a doğru yola çıkaracaktır.

Soylu Ailenin Güzel Kızı Şura: Farah Zeynep Abdullah'ın canlandıracağı Şura ise zengin ve  asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd'ta ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit'le tanışır ve ona ilk andan itibaren aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır..  Şura, Kurt Seyit'in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyit'le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir… 

Kurt Seyit Şura Dizisinin Oyuncuları ve Karakterleri: Kıvanç Tatlıtuğ (Kurt Seyit Eminof), Farah Zeynep Abdullah (Şura Alexandra Verjenskaya), Ushan Çakır (Celil), Birkan Sokullu (Petro Borinsky), Elçin Sangu (Güzide), Seda Güven (Valentina), Serdar Gökhan (Mirza Mehmet Eminof), Oral Özer (Mahmut), Berk Erçer (Mişa), Sümeyra Koç (Havva), Tuğçe Karabacak (Nina), Aslı Orcan (Barones Lola), Barış Alpaykut (Osman) 

Kurt Seyit ve Şura Fragman 1:

Kurt Seyit ve Şura Fragman 2:

Kurt Seyit ve Şura Fragman 3:

Kurt Seyit ve Şura Fragman 4:

Kurt Seyit ve Şura Fragman 5:

Canlı Kurt Seyit ve Şura İzle (1. bölüm canlı dizi izle, Star TV saat 20.00) 

Full Kurt Seyit ve Şura İzle (1. bölüm full dizi izle)

 

Yorumlar
Tam sürüm için tıklayın.