18.07.2017 08:16

15 Temmuz İçin Marşa Bastılar

15 Temmuz İçin Marşa Bastılar

TOSFED tarafından düzenlenen Türkiye Trial Şampiyonası'nın 3. ayak yarışı 15-16 Temmuz tarihlerinde kısa adı DOSOD olan Düzce Offroad Derneği tarafından Kaynaşlı Motorsporları Kompleksi'nde organize edildi.

7 takım, 14 araç ve 28 sporcunun katıldığı iki günlük zorlu mücadelede 15 Temmuz şehitleri Fethi Sekin ve Ömer Halis Demir isimleri verilen 10 ayrı özel etap koşuldu. 2 araç ve 4 sporcudan oluşan ekiplerin zorlu doğa şartlarına karşı mücadelesi, Ender Altuntaş- Mehmet Özdemir ve Ersin Yıldız-Yasin Yıldız ekiplerinden oluşan ve bu sezon yeni kurulan Temesist Offroad Team zaferiyle sonuçlandı. Her iki gün de izleyicilerden de büyük ilgi gören organizasyonda Fuat Bilgin- Mehmet Emir ve Seda Özkutlu-Şahhaydar Argaç ekiplerinden oluşan Aydoff Trial Team ikinciliği ve Selim Ustaoğlu-Oktay Gündoğdu ve Onur Kırayoğlu-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan Magnum Motorsport üçüncülüğü elde ettiler.

2017 Türkiye Trial Şampiyonası, 26-27 Ağustos tarihlerinde TRAKOFF kulübü organizasyonu ile Tekirdağ'da düzenlenecek 4.ayak yarışları ile devam edecek...

Kaynak: Bültenler
Mehmet Özdemir, Altuntaş, Halis Demir, Türkiye, Güncel