16 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

Türk spor tarihine adını yazdırmayı hedefliyorMilli tekvandocu Selver Şeker: Üst üste 3 olimpiyat şampiyonluğu kazanan işitme engelli ilk Türk tekvandocu olmayı hedefliyorum"Adımı Türk spor tarihine yazdırmak istiyorum"ANDORRA - TÜRKİYE MAÇINA DOĞRU21.

16.11.2019 09:35 | Son Güncelleme: 16.11.2019 09:3516 Kasım Cumartesi DHA Spor Gündemi

Türk tarihine adını yazdırmayı hedefliyor

Milli tekvandocu Selver Şeker: Üst üste 3 olimpiyat şampiyonluğu kazanan işitme engelli ilk Türk tekvandocu olmayı hedefliyorum

"Adımı Türk spor tarihine yazdırmak istiyorum"

ANDORRA - TÜRKİYE MAÇINA DOĞRU

21.30 Teknik direktör Şenol Güneş ve Enes Ünal karşılaşma öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulunacak. (Estadi Nacional)

22.00 A Milli Takım, mücadele öncesi son antrenmanını gerçekleştirecek.

19.45 Teknik Direktörü Koldo Alvarez ve bir oyuncu basın toplantısı düzenleyecek.

20.30 Andorra Milli Takımı, maç öncesi son antrenmanını yapacak.

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlı ekip, İttifak Holding Konyaspor maçı hazırlıklarına devam edecek.

FENERBAHÇE

11.00 Sarı-lacivertliler, BtcTurk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

GALATASARAY

13.00 Sarı-kırmızılılar, Medipol Başakşehir maçı hazırlıkları kapsamında TFF 1'inci Lig ekiplerinden Cesar Grup Ümraniyespor ile karşılaşacak.

TRABZONSPOR

Bordo-mavililerde MKE Ankaragücü maçı hazırlıkları sürecek.

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLERİ

İki ligde de 13'üncü hafta maçları oynanacak.

BASKETBOL

ING Basketbol Süper Ligi

13.00 OGM Ormanspor - Bahçeşehir Koleji

15.15 Teksüt Bandırma - Gaziantep Basketbol

17.30 Pınar Karşıyaka - Galatasaray Doğa Sigorta

20.00 Anadolu Efes - Türk Telekom

VOLEYBOL

Vestel Venus Sultanlar Ligi

15.00 Karayolları - Beylikdüzü Voleybol İhtisas

15.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor - PTT

16.30 Fenerbahçe Opet - Nilüfer Belediyespor

AXA Sigorta Efeler Ligi

20.00 Fenerbahçe HDI Sigorta - Ziraat Bankası

2020 UEFA AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI ELEMELERİ

17.00 Güney Kıbrıs - İskoçya

20.00 Azerbaycan - Galler

20.00 Slovenya - Letonya

20.00 San Marino - Kazakistan

20.00 Rusya - Belçika

22.45 Kuzey İrlanda - Hollanda

22.45 Almanya -Belarus

22.45 Hırvatistan - Slovakya

22.45 İsrail - Polonya

22. 45 Avusturya - Makedonya

UEFA U19 ŞAMPİYONASI

16.00 - Karadağ



Andorra, Türkiye, Spor

Kaynak: DHA

HABER YORUMLARI
16.12.2019 06:19:37