Bebeğini Satmak İsteyen 16 Yaşındaki Annenin İfadesi Ortaya Çıktı

Adana'da 9 aylık bebeğini satmak isterken polis tarafından gözaltına alınan 16 yaşındaki S.K., emniyetteki ifadesinde "Asla bebeğimi satmam, yanımdaki arkadaşlar şaka yaptı" diyerek kendini savundu.

29.11.2018 09:21 | Son Güncelleme: 29.11.2018 09:27

'da parkta kucağındaki 9 aylık bebeğini satmak istediği iddiasıyla ifadesi alınan 16 yaşındaki annenin, "Asla bebeğimi satmam, yanımdaki arkadaşlar şaka yaptı" dediği öğrenildi.

"SATILIK BEBEK VAR"

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Seyhan ilçesi Döşeme Mahallesi'nde 27 Kasım akşamı meydana geldi. İddiaya göre, Yaşar Kemal Parkı'na gelen bir kişi genç kızın kucağındaki bebeğini satmaya çalıştığını polise ihbar etti. Polis olay yerine gelerek S.K. (16) isimli bir kız çocuğu ve kucağında D. isimli bir bebek buldu. Kız çocuğunun yanında da arkadaşları vardı. Polis ihbar üzerine kız çocuğunu ve bebeğini polis merkezine götürdü. Polis iddiaları araştırmak için kız çocuğunun yanındaki arkadaşlarının da ifadesini aldı.

"BEBEĞİMİN BİR TEL SAÇINI BİLE SATMAM"

Şahıslar parkta otururken "Satılık bebek var" diye şaka yaptıklarını söylediler. Kız çocuğu da "Ben asla bebeğimi satmam. Eşimden ayrıldım ama ailem bana sahip çıktı onların yanında kalıyorum. Yanımdaki arkadaşlar satılık bebek diye bana şaka yaptılar gören vatandaşlar ciddiye almış. Ben bebeğimin bir tel saçını bile satmam" dediği öğrenildi.

Genç anne, ifadesinin alınmasının ardından bebeğiyle birlikte ailesine teslim edildi.

Bebeğini Satmak İsteyen 16 Yaşındaki Annenin İfadesi Ortaya Çıktı

Adana, Anne, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI
15.11.2019 21:39:06