Haber, Son Dakika, Haberler

2 Yılda Yaptığı Üretimi Türkiye'ye Yaya Firma Gözünü Dünyaya Dikti

2 yıl gibi kısa bir sürede kendi ürettiği ürünlerle adından söz ettiren ve tüm Türkiye'ye ürünlerini gönderen Atrax Medikal, gözünü dünyaya dikti ve ihracat ağını genişletmek için çalışıyor.

13.04.2019 08:37 | Son Güncelleme: 13.04.2019 08:37
sponsorlu içerik

Atrax Medikal Genel MüdürüErgin Ateş, "Firmamızın temellerini 2015 yılında attık. O zamandan beri ürünlerimizi kendi bünyemizde üretip hastanelerimizin hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Bizim için önemli olan sağlamlık, estetik ve sadelik çünkü kullanıcılar faydasına olması gereken ürünler üretiyoruz o yüzden bunlara çok dikkat ediyoruz. " şeklinde konuştu.

"TÜM TESTLER ÖZENLE YAPILIYOR"

Genel Müdür Ergin Ateş, "Ürünlerimiz herhangi bir acil durumda kesinlikle çalışır durumda olmalı ve teknik bir problem yaşnmaması lazım ki hastaya kısa sürede hizmet verebilsin. Teknik servis problemi yaşamıyoruz. Parçaların tamamını kendimiz üretiyoruz. Bozulmaması içinde gereken tüm testleri yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

GÖZÜNÜ DÜNYAYA DİKTİ

Ergin Ateş, "Yeni bir firma olmamıza rağmen Türkiye 'de tüm hastaneler tarafından biliniyoruz ve hemen hemen hepsinde ürünlerimiz var. Yaklaşık olarak 10 ülkede hizmet sunuyoruz. 4-5 ülkede temsilcilerimiz var. Bu ağımızı genişletmek için çalışıyoruz." dedi.

2 Yılda Yaptığı Üretimi Türkiye’ye Yaya Firma Gözünü Dünyaya Dikti
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››2 Yılda Yaptığı Üretimi Türkiye'ye Yaya Firma Gözünü Dünyaya Dikti - Ekonomi