200 Farklı Çeşit Sandviç Yapıyorlar

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce Bakırköy'de açılan Sandwich Club firması, birçok sandviç seçeneği ile ön planda olup müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

17.05.2019 16:43 | Son Güncelleme: 17.05.2019 16:43sponsorlu içerik

"SOS VE SEBZE GRUBUMUZ ÜCRETSİZ"

Sandwich Club firma sahibi Ali Sazak "Aslında 200 farklı çeşit sandviç var. Yani hepsini sayın derseniz sayamam. Ama sistemimiz şöyle. Et ve peynir üzerine gidiyor. Et ve peynir çeşidimiz arttıkça fiyatımız artıyor. Onun dışında sos ve sebze grubumuz var. Yaklaşık 12 çeşit sebzemiz, 8 çeşit sosumuz var. Müşterimiz hangi sandviçi alırsa alsın sos ve sebze grubumuz ücretsiz." diye konuştu.

"GÜNLÜK VE TAZE ÜRÜNLER KULLANIYORUZ"

Ali Sazak "Rakiplerimiz arasında tercih edilme sebeblerimiz arasında birincisi, günlük ve taze ürünler kullanıyoruz. Bu özellikle sandviç yapımında çok önemli. Sebze kısmında da günlük ve taze ürünleri kullanmak önemli diye düşünüyorum. İkincisi ise tamamen ile ilgili bir durum. Sandviç sektöründe olan firmaların çoğu çok büyük firmalar. Biz çok daha yeni ve küçük bir firmayız. Dolayısıyla onlarla rekabet edebilmenin en önemli yollarından bir tanesi, müşteriye ekonomik açıdan daha uygun sandviçler verebilmek diye düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

200 Farklı Çeşit Sandviç Yapıyorlar

Ekonomi, İşte İşimiz, Ekonomi


28.01.2020 12:21:29