Haber, Son Dakika, Haberler

2019 Yaz Koleksiyonu İçin "Tarz Tamam"

Atasun Optik, 2019 yazının tarzı tamamlayan trend güneş gözlüklerini Çağla Şıkel ve Özlem Süer ile düzenlenen özel bir davetle tanıttı.

01.05.2019 11:41 | Son Güncelleme: 01.05.2019 11:41
2019 Yaz Koleksiyonu İçin

Özlem Süer House'da gerçekleşen etkinlikte, Çağla Şıkel'in denediği yeni sezon güneş gözlükleri, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı etkinlikte Özlem Süer, davetlilerle birlikte güneş gözlüğü kılıfları tasarlarken, Hande Subaşı ve Deniz Sipahi'nin canlı sahne performansı keyifli anlar yaşattı.

Atasun Optik CEO'su Nihat Aydın'ın ev sahipliğinde, yeni sezonda dünyada trend yaratan modellerin sergilendiği lansmanda Çağla Şıkel, güneş gözlüklerini davetlilerle beraber denedi. Yeni sezon trendleri ilk deneyenler arasında ekranların önde gelen isimlerinden Özge Ulusoy, Çiğdem Batur, Müge Boz, Yunus Günce de yer aldı.

Güneş gözlüklerinin her zaman tarzını tamamlayan önemli bir aksesuar olduğunu belirten Çağla Şıkel "Günlük kıyafetlerimde mutlaka bir güneş gözlüğü kullanıyorum. Eskisi gibi sadece plajda değil hafta içi, haftasonu veya bir davete giderken kombinimi, diğer aksesuarlarla beraber tarzıma uygun bir güneş gözlüğü ile tamamlıyorum. Yeni trendleri takip ediyor ve güneş gözlüğü koleksiyonuma da sürekli yenilerini ekliyorum. Ama kendime en çok yakıştırdığım model yuvarlak olanlar" dedi. Sezonun öne çıkan trend güneş gözlükleri hakkında bilgi veren Çağla Şıkel, bu sene en çok köşeli modellerin kullanılacağını, cat eye modasının giderek yayıldığını, çift köprülü ve altıgen modellerin ise revaçta olacağını söyledi.

Kaynak: Bültenler

Etiketler: Güncel
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››2019 Yaz Koleksiyonu İçin 'Tarz Tamam' - Haberler