İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul'da yarın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları provaları nedeniyle Vatan Caddesi ile bağlantılı yollar trafiğe kapatılacak.

19.10.2019 10:46 | Son Güncelleme: 19.10.2019 14:02

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Vatan Caddesi'nde gerçekleştirilecek tören provası nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce, Fatih'te gerçekleştirilecek olan "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" kutlamaları dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak. Bu kapsamda 20 Ekim Pazar günü genel prova töreni ve 29 Ekim Salı günü kutlama töreninde saat 07.00'dan 14.00'a kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergah ise şöyle;

TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

Adnan menderes bulvarı (Vatan Caddesi) gidiş ve gelişler, D-100 kuzey ve güney istikametinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, 10. Yıl Caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Edirnekapı'dan Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Oğuzhan Caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Sofular caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Halıcılar Caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Akdeniz Caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Akşemsettin Caddesinden Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişi, Ordu Caddesinden ve Atatürk Bulvarından (Aksaray'dan Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişleri, Keçeci Meydan Sokaktan Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) girişleri, O-3 Hal yolundan Vatan Caddesine giriş, Adnan Menderes Bulvarına (Vatan Caddesi) çıkan tüm cadde ve sokaklar.

KAPATILAN YOLLARA ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Kapatılan yollara alternatif güzergahlar, Turgut Özal Millet Caddesi, Fevzipaşa Caddesi olarak açıklandı.

İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

29 ekim cumhuriyet bayramı, 29 Ekim, Güncel

Kaynak: İHA


21.11.2019 19:23:48