3 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yazar Emrah Serbes 13 Yıl 4 Ay Hapis Cezası Aldı

İzmir'de alkollü araç kullanarak 3 kişinin ölümüne neden olmak suçundan İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Senarist-Yazar Emrah Serbes, 13 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum oldu.

12.07.2018 15:46 | Son Güncelleme: 12.07.2018 16:16
Yorumlar (32)
HAMİT: O cezayı dahi yatmayacak . Daha sonra o cezayı yargıtay bozacak tekrar yargılanacak ve tahliye edilecek buraya da yazıyorum
DURAN TEKERLEK: bir kişinin canına 4 buçuk yıl ceza biçmişler. bedavadan biraz pahalı olmuş!
SELİN: üç cana 13 yıl mı verilir be el insaf. . . bu kararı veren hakimlerin hiç mi vicdanı yok . . . her zaman ki gibi ünlü ve zengine işlemeyen adalet işte. . . zaten beklenti içine girmemiştik karar tam da düşündüğümüz gibi. . . umarım adalet bir gün bize de lazım olmaz. . . yazık çok yazık
ŞEVKET: olacak kaza yapacak bir şey yok olaya iyi yönden baksın mahkumları dinlesin iyi polisiye romanlar yazar artık her şeyi fırsata çevirsin bundan ucuz malzeme bulamaz artık biraz özgürlüğünden faragat edecek
RAFIK: Sıradan Biri Olsa Ömür Boyu Hapis OlurDU Bu Nasıl Bir Adalet
ANGARALI: 13 yıl 4 ay bide bunun 3 te 1 ini yatar iyi hal falan 2 sene sonra çıkar yazıklar olsun
ÜC CAN GITTI: En fazla iki yil sonra cikar ! Burasi türkiye , , Evelallah !!!
SELİM AKPLİ: Ayaş hapisde geber içki haram
İSMET: Iste Vatanimizda adalet yok veya adaleti isletenlerde adalet yok
BRİGHT: Bir aileyi yok etti . . Çok az ceza almış . . Cezalarda kısas ölçüsü getirilmesi gerekiyor . .
HAYDAR SANA GÜZEL HAYDAR: emrah serbes t siz artik serbst deyilllllllllllllllllllllllllllllllllllll
SAVAŞ: GÜZEL BİR AİLEYİ YOK ETTİN , SENİN GİBİ SERSERİLER KİBİRLİ ŞEREFSİZLER MALESEF TRAFİKTE DİKKATLİ OLMALIYIZ BU TARZ İNSANLAR BİTMEZ.
VATANDAŞ: Allah belanı versin. Sarhoş katil. Hala inkar ediyor. O ilk anda suçu üstlenen şerefsizede en az bu katil kadar ceza verilmeli Het Adaletçiler bu Dünyada sizin adaletiniz ve siz hep katilleri suçluları korudunuz. Ahiret''te Allah''ın Adaleti sizide o koruduğunuz Katilleride Cehennemde yakacak.
BEHZAT Ç.: 3 kişinin ölümüne 13 yıl, pizzaya tükürüğe 18 yıl
AYNEN: Süper karşılaştırma olmuş bravo. Burdan anlaşılıyor ki Ülkemizde adalet yokkkkk.
0 0
VİCDAN: Bu ülkede paran varsa birde ünlü isen bütün mahkemeler senin. . .
BEHZAT Ç.: Emrah serbest sonunda T yok
MELEK AKTAŞ: Bu bir kazaydı. Doğru, fakat kaza yaşanabileceğini bile bile hızlı kullanan birisi kasten işlemiş gibi yargılanmalı. O nedenle az ceza almış. Ayrıca tüm mal varlığı aileye ve devlete tazminat olarak elinden alınmalı.
KRAL YORUMCU: 3 kişinin ölümüne 13 yıl ceza hiç adil olmamış. 13 yılın 5 veya 6 yılını yatar kalanı da açık cezaevinde tamalarsa hafta sonları ev izni de olur.
Ü.Y: üç masum insanı öldürmenin cezası bumu yazıklar olsun bu ülkede adalet diye bir şey yok. adam alkollü son sürat arabayı ez geç 7 yıl yat çık. inşaallah çıkamazsın
HIRSIZA , DOLANDIRICIYA, GASPÇIYA CEZA: Sarhoşsan , adamın varsa, tabiki başta MANGIRIN varsa ceza ya yok ya da yok denecek kadar az. . İŞİN ÖZÜ KASTIN VARSA CEZA AZ. . . . !!!!! (bence, sarhoşluk, paraya ve dayıya güvenerek işlenen suç KASITLI suçtur). . ancak sarhoş değilsen, paran yoksa, dayın yoksa kazaran da olsa suç işlemişsen yandın. giydirirler de giydirirler. . HER NE SURETTE OLURSA OLSUN ALLAH DÜŞÜRMESİN. . . .
ADİSEVDAMİNE: vay be adamın sinan çetin gibi bir babası yok diye 13 yıl hapis yatacak şimdi
ERNESTO: 3 kişinin hayatının değeri 13 yıl. Yazıklar olsun bu nasıl adalet, BİR AİLE YOK OLDU, Bu adam 50 yaşında çıkıp yaşamına bir şey olmamış gibi devam edecek.
ÇOK DA FİFİ: ÇOK AZ KARDEŞİM 3 KİŞİNİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU HEMDE KAÇTI DAHA YALAN BEYANDA BULUNDU ARKADAŞINA SUÇU ÜSTLETTİ EN AZ 25 YIL YEMESİ LAZIMDI EN AZZ
...: yani bu mu 3 insanı öldür kişi başı 4 yıl ye cık adalete bak bide bu yattığında bir sürü indirimler iyi haller derken yarısını yatıp cıkacak ne güzel memleket. . .
ZİRZOP: o değilde bu medya Adnan Oktar şarlatanının ne mal olduğunu bilmiyormuydu? biliyordu ama gözaltına alınana kadar hiç bi halt etmediler. şimdi bir sürü itiraf diye çıkıyorsunuz karşımıza yazık. . .
KRAL YORUMCU: Hakkın gücünden (ilahi adalet) sonra en güçlüsü devlettir. Bekler sabreder acele etmez kesin delillere ulaştıktan sonra düğmeye basar.
0 2
HAKSİZLİK: 3 kişiyi katletmenin cezası bu kadar ucuz olmamalı.Bir fukara yapsa mubbet yer
GERMANY: 13 yıl ne arkadaş.Mühebvet bile azdı.Yazın oldu gidenlere.
TDK UZMANI: yok Münevver :)
0 0
İNANAMIYORUM: Hakim ve savcıların vermiş olduğu kararlara artık pes diyorum. Ne yani 3 canın bedeli 13 yılmı??? Ölen kişilerin aileleri ömür boyu üzülsün ne olacak sanki. Kesin iyi hal indirimi de vardır. Bu insanların ölümüne neden olanlara ceza indirimi yapılacağına içerde bir sürü insan var suçu kanıtlanmadan içeri tıkılan hayatları bitirilen. Artık adaletimize diyecek söz bulamıyorum. Birazda iftiraya uğrayıp suçsuz insanları araştırıp, iftiracıları içeri atmak için uğraşsalar.
AHMET38: Bu emrah ın avukatı nasıl utanmadan tahliye istiyor.
Haberler››Güncel››3 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yazar Emrah Serbes 13 Yıl 4 Ay Hapis Cezası Aldı - Haberler