Haber, Son Dakika, Haberler

30 Yıllık Deneyimle Kendi Markalarını Kurdular, Hedef Dünyaya Ulaşmak

30 yıllık sektör tecrübesiyle kendi markasını kuran şirket, özel tasarım ve farklı tarzlarla dünya pazarına hakim olmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak istiyor.

16.04.2019 10:43 | Son Güncelleme: 22.04.2019 08:24
sponsorlu içerik

Hane Ev Gereçleri İhracat Müdürü Samed Kahraman, "2016 senesinde bu sektöre giriş yaptık. Cam ve plastikten ev gereçleri üretiyoruz. 30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, markamızı yeni kurduk ve 3 yıldır hizmet veriyoruz. Yeni bir ürün gurubuna başlatık. Cam ve plastik karışık ürünler üretiyoruz." dedi.

"TASARIMLARIMIZ FARKIMIZ"

İhracat Müdürü Samed Kahraman, "120'den fazla ürün gamına sahibiz. Biz üretim politikası olarak genel anlamda sağlıklı ürünler üretmeye çalışıyoruz. Marka yatırımımız ve tasarım anlayışımız sektörümüzdeki rakiplerimizden biraz daha farklı. Bu anlayış ile ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Trendi takip eden tasarımlar ile ürünlerortaya koymaya çalışıyoruz. "

"ÜRETİM VE KALİTE YÜKSELDİ"

Samed Kahraman, "Türkiye'de züccaciye sektörü çok ileri seviyelere ulaştı. Sektörümüzde ihracat potansiyeli çok yüksek firmalarımız var. Bizimde yurt dışında bir çok satış noktamız var. Durum böyle olunca bu alandaki üretim ve işçilik kalitesi de çok yükseldi. Hem sağlık anlamında hem tasarım anlamında daha hassas bir yaklaşım var."

30 Yıllık Deneyimle Kendi Markalarını Kurdular, Hedef Dünyaya Ulaşmak
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››30 Yıllık Deneyimle Kendi Markalarını Kurdular, Hedef Dünyaya Ulaşmak - Ekonomi