4 ayrı sokakta 4 ayrı silahlı saldırı...Gaziosmanpaşa'da motosikletli ve silahlı 2 saldırgan dehşet...

4 ayrı sokakta 4 ayrı silahlı saldırı...Gaziosmanpaşa'da motosikletli ve silahlı 2 saldırgan dehşet saçtı Sokak ortasında kurşun yağdırdılarİSTANBUL - Motosikletli ve silahlı 2 saldırgan Gaziosmanpaşa'da dehşet saçtı.

18.09.2019 03:464 ayrı sokakta 4 ayrı silahlı saldırı...Gaziosmanpaşa'da motosikletli ve silahlı 2 saldırgan dehşet...
4 ayrı sokakta 4 ayrı silahlı saldırı... Gaziosmanpaşa'da motosikletli ve silahlı 2 saldırgan dehşet saçtı
Sokak ortasında kurşun yağdırdılar
İSTANBUL - Motosikletli ve silahlı 2 saldırgan Gaziosmanpaşa'da dehşet saçtı. Sokak ortasında kurşun yağdıran saldırganlar 4 kişiyi yaralayarak kaçtı. Polis ekipleri, 4 ayrı sokakta 4 ayrı saldırı gerçekleştiren şahısları uzun bir kovalamacanın ardından yakaladı.
Olay, Gaziosmanpaşa Vefa Sokak, Cami Sokak, Dirsek Sokak ve Karlıtepe Mahallesi Bülbüldere Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, henüz kimliği belirlenemeyen 2 saldırgan yeşil renkli bir motosikletle girdikleri sokaklarda vatandaşların üzerine kurşun yağdırdı. Sebebi henüz belirlenemeyen saldırılarda 4 kişi yaralandı.
Saldırıların ardından motosikletle Okmeydanı istikametine kaçan şahıslar Bülbüldere Caddesi'ne yeniden gelerek havaya ateş etti. Polis ekipleri saldırganları uzun bir kovalamacanın ardından Gaziosmanpaşa'da yakaladı.

Gaziosmanpaşa, Polis, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR
15.10.2019 10:00:01