4 ev soyan fenomen ve 3 arkadaşı, işler yolunda gitsin diye dilenciye para vermiş

Antalya'da 1'i sosyal medya fenomeni 4 kişi, girdikleri 4 evden 20 bin liralık vurgun yaptı. Emniyetin operasyonuyla yakalanan şüphelilerin işleri yolunda gitsin diye çaldıkları paradan dilenciye sadaka verdikleri ortaya çıktı.

24.06.2020 10:31 | Son Güncelleme: 24.06.2020 11:59

Antalya'da, 4 evden yaklaşık 20 bin lira ve telefon çalan, 1'i sosyal medya fenomeni 4 kişi, yakalandı. Şüphelilerin, işlerinin yolunda gitmesi için çaldıkları dilenciye paradan kişi başı 50'şer lira verdikleri ortaya çıktı.

Hırsızlık olayları, Muratpaşa ilçesine bağlı Güzeloba Mahallesi ve Kepez ilçesinin Göksu Mahallesi'nde meydana geldi. 2'si yabancı uyrukluya ait 4 evden 20 bin lira ve telefon çalınmasının ardından harekete geçen Muratpaşa Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Polis, şüphelilerin, Diyarbakır'dan gelen sosyal medya fenomeni Bünyamin Ertekin (20) ile İstanbul'dan gelen arkadaşları İbrahim Kurt (18)., Y.E. (22) ile Azat Bıldırcın (19) olduğunu tespit etti.

4 ev soyan fenomen ve 3 arkadaşı, işler yolunda gitsin diye dilenciye para vermiş

ÇALDIKLARI PARADAN DİLENCİYE SADAKA VERDİLER

Operasyon düzenleyen ekipler, Ertekin'i lüks otelde, 3 arkadaşını ise başka adreste yakalayıp gözaltına aldı. Şüpheliler, sağlık kontrolü sonrası ifadeleri alınmak üzere Muratpaşa Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Sorgularının ardından 4 şüphelinin, işlerinin yolunda gitmesi için çaldıkları paradan dilenciye kişi başı 50'şer lira verdikleri ortaya çıktı.

1'İ SERBEST, 3'Ü TUTUKLANDI

4 şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi hakimliğe çıkarılan Y.E., serbest bırakılırken, Bünyamin Ertekin, İbrahim Kurt ve Azat Bıldırcın ise tutuklandı.

4 ev soyan fenomen ve 3 arkadaşı, işler yolunda gitsin diye dilenciye para vermiş

Kaynak: DHA

Yorumlar (4)
TERSİ OLUYOR HER ŞEYİN ÜLKEDE: ALLAH KORUMUŞ. HIRSIZLIĞIN CEZASI YOK. YATAK ODASINDA YAKALANMAZSA EV SAHİBİ İÇERİ GİRER.
UFUT: Neyse ki TCK da cezası yok iki güne serbestsiniz
CEZAMI VAR ,SALIN DA BAŞKASINI DA YAKSINLAR: Ceza evlerinde hırsızlıktan yatan kalmadı ki. . . .
Haberler››3. Sayfa››4 ev soyan fenomen ve 3 arkadaşı, işler yolunda gitsin diye dilenciye para vermiş - Haberler