"46-Pain Edition" "acı" sürprizleriyle "acı"tacak!

"46 Pain Edition" Pandora'nın Kutusunu açıyor!

22.05.2012 13:21 | Son Güncelleme: 22.05.2012 13:21
Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un hayat verdiği, okuyucunun, fotoğrafın karanlık soluğunu ensesinde hissetmesini sağlayan fotoğraf kültür dergisi 46'nın Mayıs-Haziran sayısı "Pain Edition" şaşırtıcı ve "acı" sürprizleriyle "acı"tacak! Halil Ergün, Bade İşçil, Alper Saldıran, Arzu Yanardağ, Doğan Duru, Foma, Küçük İskender, Nihan Buruk, Özlem Tekin, Pragma ekibi, Sermiyan Midyat gibi isimlerin korkuları ve acılarıyla yüzleştiği "46-Pain Edition"; 23 Mayıs'tan itibaren raflarda!

Bir önceki sayısıyla ikinci yaşını kutlayan 46, yola artan heyecanı, hızla büyüyen takipçileriyle devam ediyor. İkon isimlerin hayatları, felsefeleri ve unutulmaz söylemleriyle dosya konuğu olduğu "46-Pain Edition", yine kurgu ile gerçek arasında gezen sayfalarıyla herkesi şaşırtacak ve kendine hayran bırakacak.

"46-Pain Edition", Halil Ergün, Bade İşçil, Alper Saldıran, Arzu Yanardağ, Doğan Duru, Foma, Küçük İskender, Nihan Buruk, Özlem Tekin, Pragma ekibi ve Sermiyan Midyat'ı sayfalarına konuk ediyor. Yeni sayının yabancı konukları arasında ise müzik efsanelerinden Marky Ramones, Pureessence ve This Will Destroy You bulunuyor.

46 ailesi, Mayıs- Haziran sayısında aralarına katılan Alper Kul ve Sedef Erken Sanlısoy'un da ilk köşe yazılarını okuyucularıyla buluşturuyor.

Çok konuşulacak, seyredilecek ve çok okunacak "46 – Pain Edition"; 23 Mayıs'ta İstanbul'da, 24 Mayıs'ta ise Anadolu'da raflarda!

Güncel

Kaynak: Bültenler

27.01.2020 18:36:49