Üçüzlerden Bir O Kalmıştı! 5 Yaşındaki Umut Efe Irmağa Düşerek Boğuldu

Kayseri'de 5 yaşındaki çocuk, ırmakta boğuldu. Torununun cesedini tesadüfen bulan dede, şok geçirdi. Umut Efe'nin tüp bebek yöntemiyle üçüz olarak dünyaya geldiği, 2 kardeşinin daha önce öldüğü ortaya çıktı.

29.03.2018 20:47 | Son Güncelleme: 29.03.2018 23:06

Kayseri'de tam anlamıyla bir aile dramı yaşandı. Tüp bebek yöntemiyle üçüz çocuk sahibi olan aile yavrularını bir bir kaybetti.

Çocuklardan biri doğum sırasında, diğeri iki aylıkken ölmüştü. Son çocuk Umut Efe ise 5 yaşındayken ırmağa düşerek boğuldu ve can verdi.

IRMAKTAN TAŞ TOPLARKEN TORUNUNUN YÜZEN CESEDİNİ GÖRDÜ

Pınarbaşı ilçesinde yaşayan Ramazan Kara, babası Mustafa ve 5 yaşındaki oğlu Umut Efe Kara ile tarlaya gitti. Ramazan Kara, traktörle tarlayı sürerken Umut Efe, babasına ait otomobilde uykuya daldı. Mustafa Kara, bir süre sonra tarlalarının yakınından geçen Zamantı Irmağı'nda taş toplarken suda çocuk cesedi göndü. Sudan çıkardığı çocuğun torunu olduğunu gören dede, sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, Umut Efe'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

ÜÇÜZ KARDEŞLERİN SONUNCUSUYDU

Umut Efe'nin cenazesi, Pınarbaşı Merkez Cami'de kılınan cenaze namazından sonra ilçe mezarlığında defnedildi. Ramazan Kara ve eşi Altun Kara, evlendikten 4 yıl sonra tüp bebek tedavisi gördüğü, bu yöntemle üçüz bebek dünyaya getirdiği, bebeklerden biri doğum sırasında, diğerinin 2 aylıkken hayatını kaybettiği, çiftin 8 aylık bir oğlu daha olduğu öğrenildi. Acılı babanın amcası Cuma Kara, "Üçüzlerden biri doğum sırasında, diğeri 2 aylıkken vefat etti. Bu da 5 yaşındaydı, vefat etti. Yapacak bir şey yok, takdiri ilahi. Allah, geride kalanlara sabır versin." dedi.

Üçüzlerden Bir O Kalmıştı! 5 Yaşındaki Umut Efe Irmağa Düşerek Boğuldu

Kaynak: AA

Yorumlar (4)
MAHONİ: ...Allah sabırlar versin ancak anne ve babanın çocuk yaptıktan sonra koruyup - kollaması gerek çocuğunu
HACI ÇİFTÇİ: Allah sen sabır ver allahım sen kimseye evlat acisi verme
BÜLENT ÇELEBİ: Zor bir durum Allah sabır versin