6 Aylık Sevimli Oğlak, Sahibinin Sırtından İnmiyor

Bursa'da Sahibi Tarafından Çocuk Gibi Beslenen 6 Aylık Oğlak, Tarlada Çalışan Sahibinin Sırtından İnmiyor. Doğduğu Günden Bu Yana Çelebi İsimli Oğlağı, Kendi Çocuğu Gibi Yetiştirip, Biberonla Besleyen Şükriye Yaşar, "Çelebi, Benden Başka Kimseyle İlgilenmiyor, Annesinden Çok Beni Tanıyor" Dedi.

6 Aylık Sevimli Oğlak, Sahibinin Sırtından İnmiyor
09.07.2007 13:58 | Son Güncelleme: 09.07.2007 13:58

Bursa'da sahibi tarafından çocuk gibi beslenen 6 aylık oğlak, tarlada çalışan sahibinin sırtından inmiyor. Doğduğu günden bu yana Çelebi isimli oğlağı, kendi çocuğu gibi yetiştirip, biberonla besleyen Şükriye Yaşar, "Çelebi, benden başka kimseyle ilgilenmiyor, annesinden çok beni tanıyor" dedi.

Keles ilçesine bağlı Baraklı köyünde 3 çocuk annesi Şükriye Yaşar tarafından büyütülen oğlağın, sahibine duyduğu sevgi görenleri şaşırtıyor. 6 ay önce doğan küçük oğlak, sahibi tarafından biberonla büyütüldü. Kışın soğuktan dolayı kıyamadığı için kasa içerisinde Çelebi'yi evde beslediğini belirten Şükriye Yaşar, "Bana çok alıştı. Benden başka kimseye bakmıyor. Kendi annesini bile aramadan sürekli beni takip ediyor. Ben olmadığım zaman evde akşama kadar bağırıyor. Tarlaya giderken yanımda götürüyorum.

Çocuğum gibi oldu. Çalışırken sürekli benden ilgi bekliyor ve rahat huzur vermiyor. Bahçemde çilek toplarken üzerime çıkarak, benimle oynamak istiyor" dedi.

Çelebi isimli yavru keçi, köyün de maskotu olurken, şimdilik sütle beslenip sürüye katılacağı günü bekliyor.

(EY-İHS-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››6 Aylık Sevimli Oğlak, Sahibinin Sırtından İnmiyor - Haberler