24.11.2017 16:07

Muğla'da 687 Bin Lira İkramiye Kazanan Vatandaş, İntihar Etti

Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan ve 2014'te piyango çekilişinden 687 bin lira ikramiye kazanan vatandaş, henüz bilinmeyen bir nedenle intihar etti.

Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan, bir süre önce 'şans topu' adlı piyango çekilişinden 5+1'i bilerek 687 bin lira ikramiye kazanan vatandaş, henüz bilinmeyen bir nedenle intihar etti.

2014 YILINDA İKRAMİYE KAZANMIŞTI

Milas'a bağlı Çamköy Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 2014 yılının Eylül ayında şans topu adlı piyango çekilişinden 687 bin liralık ikramiye ile gündemine gelen Hasan Yeşil, henüz bilinmeyen bir nedenle yaşamına son verdi.

SİLAH SESİNE KOŞTULAR, CANSIZ BEDENİNİ GÖRDÜLER

Gece geç vakitlerde tek başına yaşadığı evinden tüfek sesi duyulması üzerine Hasan Yeşil'in cansız bedeni, komşuları ve yakınlarının jandarmaya haber vermesiyle bulundu. Olay yerine gelen jandarma ve sağlık görevlileri tarafından yapılan ilk muayenede hayatını kaybettiği anlaşılan Yeşil'in yakınları ve komşuları şok geçirdiler.

KİMSE ANLAM VEREMEDİ

Çevresinde oldukça sakin biri olarak bilinen Hasan Yeşil'in, yaşadığı herhangi psikolojik sorununun da olmadığını beyan eden yakınları, neden böyle bir şey yaptığına bir anlam veremediklerini söyledi.

Kaynak: İHA
Eylül, Çamköy, Milas, Muğla, 3. Sayfa

YORUMLAR