8-0 paylaşımı yapan Babel, 6-0'ın ardından çok eleştirildi

Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 yendiği maçta 2 gol atan ve dün bununla ilgili paylaşım yapan Babel'e Beşiktaş taraftarı, Galatasaray'ın Real Madrid'e 6-0 yenilmesi sonrasında ise G.Saray taraftarı tepki yağdırdı.

07.11.2019 10:02 | Son Güncelleme: 07.11.2019 10:56

'ın Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçta sarı kırmızılı futbolcuların sahada varlık gösterememesi taraftarın sabrını taşırdı. Eleştirilen isimlerin başında Nagatomo ve geliyor.

Özellikle Babel 6-0 yenildikleri maç öncesinde, 'ın Liverpool'a 8-0'lık skorla yenildiği maçta altı ve yedinci golleri attığı maçın yıl dönümünü hatırlatarak, Beşiktaş taraftarları çılgına çevirdi.

BABEL SABIRLARI TAŞIRDI

Hollandalı isim, Galatasaray'ın deplasmanda Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçta sahada hiç varlık gösteremedi. Babel'in hem paylaşımına hem sahada gösterdiği kötü performansa Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar tepki gösterdi.

Babel, Liverpool ile ilgili yaptığı paylaşımı gelen tepkiler sonrasında kaldırmıştı.

8-0 paylaşımı yapan Babel, 6-0'ın ardından çok eleştirildi

Galatasaray, Real Madrid, Beşiktaş, Babel, Spor


HABER YORUMLARI (47)
GS Lİ:bizimkiler avrupada seslerini çıkaramıyorlar bunlar ülkemizde at oynatıyor kovun gitsin
BEŞİKTAŞ IM:varsın olsun bizde cincon olalım adam dogru söylüyor dogru söze ne hacet
FENERLİBAHÇELİ34:Efendi; sen otur da kendi durumunla alay et. Halini gördük, dökülüyorsun, biz kendi aramızda tartışır, birbirimizle kafa buluruz ama Mahallemizin çocuğunu da senin gibilere hırpalattırmayız. Türkiye de isen memleketin değerlerine saygılı olacaksın. Üstelik birde ekmeğini yemişsin! Akıllı Ol!
XEY:Babel efendi sen topunu oyna
...:OHHH yarasın. . . değil 6 26 olsaydı keşke. . . türkiye futbolunun gerçekleri işte böyle avrupa maçlarında çıkıyor meydana. . . türkiyede sporu desteklemezseniz sadece 3 takımın top koşturduğu diğerlerinin ise sırf bu 3 takıma rakip olsunlar diye var olduğu bi lig olarak bakarsanız eğer böyle olur. . . adam kayırma rüşvet teşvik primi şike. . . türk futbolundan lanet ettim beter olun. . .
GERÇEKLERİ KONUŞUN:Bir Galatasaray tarafları olarak bu babel beşiktaş''ta top oynamasına rağmen öyle bir paylaşım yapıyorsa ve Galatasaray taraftarı da paylaşımı beğeniyor destekliyorsa Türkiye''de kimse futbol ahlakından bahsetmesin ! bunun yaptığı tam bir rezillik
FENERLİBAHÇELİ34:Son derece haklısın.
KAVAKCI BJK:varol kardeş bügün bjk yazan yarın gs bir şeyler yazar bunlar nankör
ULTRAKEDİ:Senin gibi düşünebilen maalesef çok az cinconlu var.
8TAŞ:adam haklı tek tesellimiz 8taşın rekorunu kırmamak oldu ne var bunda
Tüm 47 yorumu okumak için tıklayın
13.11.2019 13:18:37