8 Eylül Cumartesi Karadeniz, İstanbul'da Buluşuyor!

Karadeniz'e ait tüm güzellikler, Karadeniz kültürünün sevilen isimleri ile 8 Eylül Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta "Maçka'da Buluşalım: Bir Karadeniz Şöleni"nde buluşacak...

04.09.2018 14:14 | Son Güncelleme: 04.09.2018 14:158 Eylül Cumartesi Karadeniz, İstanbul'da Buluşuyor!

Şehrin kalbinde bağımsız sanat, kültür ve eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, hayatın tüm renklerini bir arada sunduğu farklı tarzda etkinliklerine 8 Cumartesi günü " 'da Buluşalım: Bir Şöleni" ile devam ediyor.

İstanbul'da memleket hasreti çekenlerin özlemlerini gidermek ve Karadeniz FM'e destek için

08 Eylül Cumartesi günü URU organizasyonuyla gerçekleşecek "Maçka'da Buluşalım, Bir Karadeniz Şöleni"sevilen sesleriyle, horonuyla, muhlamasıyla, keşanıyla ve birçok sürprizi ile uzun süre unutulmayacak bir gün İstanbulluları bekliyor!

KARADENİZ'İN EN SEVİLEN SESLERİ!

Karadeniz müziğinin yeni nesil güçlü yorumcularından Selçuk Balcı, duygu yüklü şarkılarıyla İmera, Karadeniz müziğinin önemli genç temsilcilerinden Koliva, uzun yıllardır bozmadığı çizgisiyle Karadeniz müziğinin en önemli kadın temsilcilerinden Hülya Polat,yükselen değerler Volkan Arslan, Merve Yavuz, Ali Baran ve akustik şarkılarıyla ünlenen Serkan Aydın&Buğrahan Denizoğlu, kemençeyle sergilediği Jazz performansıyla dikkat çeken Sihirli Parmaklar ya da hayranlarının deyimiyle "The King in the North" Ekin Uzunlar KüçükÇiftlik Park'a Karadeniz ezgilerini taşıyacaklar.

MAÇKA'DA UNUTULMAZ BİR KARADENİZ ŞOVU YAŞANACAK!

49 yıllık birikimleriyle Maçka yöresi halk oyununun ve Karadeniz kültürünün bugünlere ulaşılmasına öncülük eden Horon Evi ise özel bir gösteri ile tüm katılımcıları horona davet edecek.

8 Eylül'de KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek Maçka'da Buluşalım: Bir Karadeniz Şöleni'nin biletleri Biletix'te!


Karadeniz, Maçka, Eylül, Güncel

Kaynak: Bültenler

18.01.2020 03:38:13