14 Haziran 2018, 23:05

Ordu'da 8 Kişinin Bindiği Patpat Devrildi: 2 Ölü, 6 Yaralı

Ordu'da 8 kişinin bindiği tarım aracı patpat devrildi, 2 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 6 kişi ise hastanede tedaviye alındı.

Ordu'nun Çaybaşı ilçesinde, 8 kişinin bindiği tarım aracı patpat devrildi, 2 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 6 kişi ise hastanede tedaviye alındı.

SÜRÜCÜ DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ

Kaza, akşam saatlerinde Ordu'nun Çaybaşı ilçesinde meydana geldi. Çaybaşı ilçesi İçeribükü Mahallesi'nde mezar ziyareti için aynı aileden 8 kişinin bindiği patpat, dönüş yolunda sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu devrildi.

KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 6 KİŞİ YARALANDI

Araçta bulunan 2'si ağır 8 kişi yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar çeşitli hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralılardan durumu ağır olan Ali Baltacı ve Cafer Baltacı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralıların tedavisinin ise sürdüğü belirtildi. Jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı.

14 Haziran 2018 Perşembe 23:05YORUMLAR (20)
GRBMRZ SİVEREK: allah ölenlere rahmet eylesin yaralılara şifa versin.çok acı bir durum bayram günü matem günü olmuş.allah kalanlara sabırlar versin.ne zaman nerede kimin başına ne geleceği kimse bilemez.allahtan başka
DOGRU: Bunlara Patpat demiyorum ben bunlar hayalet ne olduğu belli değil yarım üretim bunlar
DARIL : Binmeyin pat pata sonunda pat pat oldunuz.
ŞİMAL YILDIZI: Mübarek günlerin suyu hürmetine allah rahmet eylesin bizim memleketin hali bu tarım aracını taksi gibi kullanıyorlar ya durumu olmayan çifçileriz mecburi kullanıyor ya yaşı küçük çocuklar kullanıyor sonuçta üzücü oluyor ondan sonra adı kaderi böyleymiş oluyor anlayan anlar
MURAT: Az binmisler ya 16 kisi binseydiniz.
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın