80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini bozdu. Miraloğlu, "Bizimkisi ilk görüşte aşk" yorumuyla tartışmalara son noktayı koydu.

09.10.2019 16:45

Yıllar önce yer aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk rolünü oynayan Meltem Miraloğlu, 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi.Oyuncunun evliliği magazin gündemine bomba gibi düşerken, gelişmenin ardından oyuncuya tepkiler yağdı.

"BİZİMKİSİ İLK GÖRÜŞTE"

32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, sessizliğini '2. Sayfa' programına bozdu. Meltem Miraloğlu evliliği hakkında, "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk" dedi.

"EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK ROMANTİKTİ"

Aldığı evlilik teklifinin çok romantik olduğunu söyleyen Miraloğlu, "Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın." diye konuştu.

"BEN MUTLUYUM"

Olayın duyulmasının ardından ailesinin büyük tepki gösterdiği iddia edilirken; Meltem Miraloğlu, "Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum." ifadelerini kullandı.

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!

Hayat Devam Ediyor, Meltem Miraloğlu, Magazin

YORUMLAR (3)
OBEN:ali ağaoğlu çok yakışıklı genç kızlar aşık oluyorlar sonra sıradaki genç kız aşık oluyor böyle tekrarlıyor arkadaşlar mantık varmı bu aşk olamız sadece paraya aşıklar bu bayanda paraya konmak için kendini helak ediyor nasıl olsa üç beş sene sonra ölür hesabı yapıyar sonra paralar mülkler gelsin çocukta olursa çok resmi mal edinecek yani bu hanımcağızlar paranın peşindeler
İZMİRLİ HATUN:ılk goruste para
NİGAR:Ya siz kendi eteğinize bakın size ne o evlenmiş ama siz ahlaksız hayat hiç yaşamıyorsunuz siz meleksiniz yanı anası öpmeyen bebek gibi konuşan beyninize tükürün
24.10.2019 07:57:28