80 yaşındaki biriyle evlenen Meltem Miraloğlu'nun 2 ay önce "4-5 tane çocuk istiyorum" demesi yeniden gündeme geldi

İki hafta önce 80 yaşındaki biriyle evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu'nun geçtiğimiz Ağustos ayında verdiği röportajda "Yeniden evlenerek bir sürü çocuğumun olmasını istiyorum." sözleri sosyal medyada gündem oldu.

10.10.2019 07:51

32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'da tanıştığı kendisinden 48 yaş büyük adamla nikah masasına oturdu. Miraloğlu'nun bu evliliği ise sosyal medyada kısa sürede tepki çekti. Öte yandan Miraloğlu'nun geçtiğimiz Ağustos verdiği röportajda söyledikleri de gündeme geldi.

"4-5 TANE ÇOCUĞUMUN OLMASINI İSTİYORUM"

2 ay önce OnurAkayMedya yazarı Ülkü Gözen Stewart'la Amerika'da özel bir söyleşi gerçekleştiren Miraloğlu, 'Hayatında biri var mı?' sorusu üzerine, "Evlendim, ayrıldım. Şu an tekrar evlenmeyi düşünüyorum. İşimi yapıp aynı zamanda da eve gelince eşimin ve 4-5 tane çocuğumun olması beni çok mutlu eder. Bizim yaptığımız işte bu gerçekten çok zor ama imkansız değil." dedi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

80 yaşındaki biriyle evlenen Miraloğlu'nun bu sözleri ise yeniden gündeme geldi ve eleştiri yağmuruna tutuldu. Miraloğlu'nun evlilik ve çocuk hakkındaki açıklamasını duyanlar "Bu amcayla biraz zor" yorumlarını yaptı.

"BEN MUTLUYUM, BENİM TERCİHİM"

İki hafta önce kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenen Meltem Miraloğlu, gelen tepkiler üzerinde 2. Sayfa programına açıklama yaparak "Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum." dedi.

80 yaşındaki biriyle evlenen Meltem Miraloğlu'nun 2 ay önce

Meltem Miraloğlu, Magazin


YORUMLAR (57)
...:zamanında ''hayat devam ediyor'' dizisinde oynadığı rolüne bürünmüş. . .
ANTON:Böyle haberlere yer vermek bile saçmalık, 80 yaşında Iyi düşünün elbetteki parasi için evleniyor,türkiyede erkek kıtlığımı var.
VATANDAŞ:Bir dizede küçük gelin oynadın dede si yaşinda Adamla evlendi şimdi gerçek hayata evlendi
ASKER KIZI:Deden o senin! Deden
YALANCIYA BAK..:Para aşkıdır o yoksa deden yaşinda zengin birine aşık oldun demek niye fakir birine aşık olmadın aceba yarın ölür zengin olursun
EROL MEHMET YILDIZ:Biriniz de onurlu, haysiyetli olun da deyin ki, bu morukla parası için evlendim. İnşallah bu adam 150 yaşına kadar yaşar da başına bela olur.
ADINIZI YAZIN:ELİN SÜMÜKLÜSÜNÜ ÜNLÜ EDİP GÜNDEME GETİRDİNİZ YA HELAL OLSUN
CEM_BABA:adam ölmeden cennete gitmiş
DJ BORİS BRELCHA:SESLİ GÜLDÜM :) TAM DA İŞ YERİNDEYİM.
RACO:serveti ve amerikan vatandaşlığı umrunda değilmiş ayağa bak:))))))
Tüm 57 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 15:55:37