80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli bir adamla evlendi. Patrick'in oğlu, babasının 32 yaşındaki oyuncuyla evlendiğini öğrenince resti çekerek "Benim öyle bir babam yok" dedi.

10.10.2019 13:50

Yıllar önce yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisiyle yıldızı parlayan 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrick isimli bir Amerikalı ile evlendi. Yaptığı evlilikle tepkilerin odağında olan oyuncunun eşi, oğlu tarafından reddedildi.

ÖNCE EVLAT EDİNDİ SONRA NİKAH MASASINA OTURDU

İki hafta önce zengin bir adamla evlenen oyuncu, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada "Yaş farkı umurumda değil, bizimkisi ilk görüşte aşk. Onun çok genç bir kalbi var" dedi. Açıklamanın hemen ardından Onur Akay, Meltem'in Patrick tarafından önce evlatlık edinildiği sonra da Patrick'in Meltem'e aşık olduğunu ve ikilinin evlendiklerini duyurmuştu.

BABASINI REDDETTİ

Evlilikle ilgili detayları ortaya çıkaran 2. Sayfa programı bugün de Patrick ve oğlu hakkında bir olayı açıkladı. 80 yaşındaki Patrick'in oğlu, 32 yaşındaki cici anneyi kabullenemedi ve 'Benim öyle bir babam yok' diyerek resti çekti.

"BENİ HOLLYWOOD STARI YAPACAK"

Programda yer alan bir diğer detaya göre de; Meltem Miraloğlu'nun abartılı bir şekilde sürekli Patrcik'e sevgi gösterisi yaptığı ve etrafına 'Biz Los Angeles'a' taşınacağız. Bana söz verdi, beni Hollywood starı yapacak' demesi oldu.

80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Hayat Devam Ediyor, Meltem Miraloğlu, Hollywood, Magazin


YORUMLAR (6)
ADANA LI:Yapmayın böyle iğrenç haberler lütfen. . miğdemiz bulanıyor.
PARİS:herifdede kafa yok bari şöyle güzel biriyle evlenseydin bee adam ahir ömründe son günleri daha keyifli gecerdi adamın ogluda belki bu yüzden kızmıştır haksızda degil hani
FEVZİYE:en iyisini yapmış akıllı kız züğürt genç olacagına böyle zengin olsun insana gelecek lazım birazda zaten sen amerikada bırak star olmayı inanki set işcisi olamazsın ye kocanın paralarını bak keyfine
BEN:BU 2 SAYFA PROGRAMI KADAR SAÇMA VE GEREKSİZ BİR PROGRAM DAĞA YOK SADECE REYTİNG İÇİN BPŞ BPŞ KONUŞULAN ŞEYLER
ECO:mikrop insanlar. . . . .
AYDIN:para para herşey para için yoksa kim ne etsin 80 yaşındaki insanı ulan namusunuzu paraya satanlar elbet hesap vakti gelcek
21.10.2019 10:35:42