12 Şubat 2019, 09:23

A Haber Sunucusundan Helikopter Kazası Yorumu: Keşke Bu Görüntü Amerikan Askerine Ait Olsaydı

İstanbul Çekmeköy'de yaşanan helikopter kazasına dair, A Haber sunucusu, "Keşke bu görüntü Amerikan askerine ait olsaydı" ifadesini kullandı.

İstanbul Çekmeköy Kirazlı Mahallesi'nde bir site içine askeri helikopter bilinmeyen bir nedenle düştü. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yaralanan 4 askerin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Helikopterin düşüş anının görüntüleri sosyal medyada paylaşılırken, A Haber kanalı sunucusu görüntüler için, "Keşke bu görüntüyü sizinle paylaşmak zorunda kalmasaydık... Keşke bu görüntüler Amerikan askerine ait olsaydı, onu böyle verseydik, maalesef içinde bizim askerlerimiz vardı" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

A Haber sunucunun bu sözleri üzerine bir çok kullanıcı sosyal medyada yorum yaptı. Kullanıcılar sunucunun nefret söylemininde bulunduğunu dile getirerek eleştirilerde bulundu.

İşte o yorumlardan bazıları:

Kirazlı,Çekmeköy,İstanbul,Helikopter


YORUMLAR (4)
MİNİ: Hümanizm güzel şey ama tüm insanlık için, dünyanın kanını emenler için değil.
YSN: Keşke tüm abd israil ordusu olaydı icinde
ZORRO: ne cahilsiniz. okuyaninizin da kafasi nu ise soylenecek soz yok
KEMAL ALA: A habercisi mi olsaydı..bu geri kafalılar virüs gibi yayıldı istila etti ülkeyi ne yazıkki..amerikan askeri insan değilmi ana baba evladı değilmi.spikere bak keske o spiker ve o kafadakiler olsaydı .
  • ASİLTÜRK__ : İnsan değil tabiki mal, yalakalık yapmanın anlamı yok. O adi mahkumların hepsi dünyanın anasını ağlattı. Tüm Müslüman ülkeleri ve mazlumları darmadağın etti. Yeraltı kaynakları için ülkeleri istila edip somürdü. Alayı gebersin.