ABD Başkanı Trump'un oğlu Trump Jr'ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ABD Başkanı Donald Trump'ın yakın çevresine de sıçradı. Donald Trump'ın oğlu Donald Trump JR'ın sevgilisinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

04.07.2020 09:34 | Son Güncelleme: 04.07.2020 14:21

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ABD Başkanı Donald Trump'ın yakın çevresine de sıçradı. Başkanın en büyük oğlu Donald Trump Jr.'ın sevgilisi Kimberly Guilfoyle virüse yakalandı.

ABD Başkanı Donal Trump'ın aynı adı taşıdığı oğlu Donald Trump Jr'un kız arkadaşı ve eski Fox News sunucusu Kimberly Guilfoyle, Başkan Trump'la birlikte Güney Dakota'daki seçim çalışmalarına katılmayı planladı. Ancak Guilfoyle'nin test sonucunun pozitif çıkmasının ardından seçim gezisine katılamadığı belirtildi.

TRUMP JR'IN TESTLERİ NEGATİF ÇIKTI

Eski bir Fox News çalışanı olan Guilfoyle'nin testlerinin pozitif çıkmasının ardından Donald Trump Jr.'a da testler uygulandı. ABD medyasına yansıyan haberlere göre Trump Jr.'ın testleri negatif çıktı.

TRUMP'TAN "ÖLÜM ORANLARI DÜŞÜYOR" AÇIKLAMASI

Trump, vakaların hızla artmasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Trump, "Koronavirüsü vakalarında artış var çünkü testlerimiz çok büyük ve çok iyi. Herhangi bir ülkeden çok daha büyük. Bu harika bir haber. Daha da harika haber ise ölüm oranları düşüyor. Ayrıca gençler daha kolay ve daha çabuk iyileşiyor" diye konuştu.

ABD Başkanı Trump’un oğlu Trump Jr’ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı

Kaynak: DHA

Haberler››Dünya››ABD Başkanı Trump'un oğlu Trump Jr'ın kız arkadaşı koronavirüse yakalandı - Haberler