29 Yaşındaki Kadın Öğretmen 15 Yaşındaki Erkek Öğrencisini Taciz Etti

Amerika'da 29 yaşındaki kadın öğretmen, sadece erkek öğrencilerin öğrenim gördüğü bir okulda 15 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunmaktan tutuklandı.

12.02.2016 15:02 | Son Güncelleme: 12.02.2016 15:57

ABD'de 29 yaşındaki kadın öğretmen, sadece erkek öğrencilerin öğrenim gördüğü bir okulda 15 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunmak ve çocuğu ailesine vermeden başka şehirlere götürmek suçundan tutuklandı.

AİLESİNE HABER VERMEDEN BAŞKA YERE GÖTÜRDÜ

ABD'nin eyaletine bağlı Fort Worth kentinde 15 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizde bulunan ve çocuğu ailesine haber vermeden ülkenin eyaletine götüren 29 yaşındaki Alina Leung isimli kadın öğretmen tutuklandı. Leung ifadesinde öğrencisi ile geçtiğimiz ekim ayında sosyal medya üzerinden konuşmaya başladığını ve öğrencisi ile evinde film izlediğini söyledi. Öğrencisi ile beraber olmak için çocuğun 17 yaşını dolduracağı 2017 yılına kadar beklemediğini dile getiren Leung, sömestr tatilinde öğrencisini ailesine haber vermeden Oklahoma'ya götürdü.


BİR GÜN HAPİS YATTI

Ailenin, kadın öğretmenin çocuklarını Oklahoma'ya götürdüğünden habersiz olduğunu ifade eden polis, çocuğun sosyal medya hesabını açık bırakmasının ardından babanın olanları fark etmesiyle ortaya çıktığını bildirdi. Leung, bir gün hapis yattıktan sonra serbest bırakıldı.

Olayın geniş yankı bulmasının ardından açıklama yapan okul yönetimi Leung'un izinde olduğunu kaydetti.

29 Yaşındaki Kadın Öğretmen 15 Yaşındaki Erkek Öğrencisini Taciz Etti

Oklahoma, Teksas, Dünya

Kaynak: İHA


25.01.2020 20:20:42