ABD'de bir geyik camı kırıp kuaför salonuna daldı! Panik anları kameraya yansıdı

ABD'de bir geyik, kuaför salonunun camını kırarak içeriye daldı.Kuafördekiler büyük panik yaşarken o anlar kameraya kaydedildi.

06.10.2019 11:47 | Son Güncelleme: 06.10.2019 12:35

ABD'de geyik, kuaför salonunun camını kırarak içeriye daldı. salonundakiler ise büyük panik yaşayarak geyiğin tekrar dışarıya çıkışını izledi. O anlar güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

GEYİK, DÜKKANA DALDI

Olay, ABD'nin New York kentindeki Long Island bölgesinde bulunan kuaför salonunda meydana geldi. Kuaför salonunun güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, bir adamın saç tıraşı olurken, bir kadının, salonun cam vitrinin kenarında bulunan kanepede oturduğu, o sırada sokaktan bir geyiğin koşarak cam vitrine doğru atladığı ve dükkana daldığı görüldü.

PANİK ANLARI KAMERAYA YANSIDI

Geyik dükkanın içerisinde koşarak etrafı dağıtırken, kuaförü işleten kadının ve diğer insanların yaşadıkları panik ve şaşkınlık gözler önüne serildi. Geyik, daha sonra dükkanın kapısına doğru koşarak çıktı.

Yerel medya, geyiğin dükkana girişi sırasında çarptığı kadının hastaneye kaldırıldığını, sıra dışı olayı hafif sıyrıklarla atlattığını duyurdu.

ABD'de bir geyik camı kırıp kuaför salonuna daldı! Panik anları kameraya yansıdı

Amerika Birleşik Devletleri, New York, Kuaför, Dünya

Kaynak: DHA


20.11.2019 11:46:28