Abdullah Avcı kararını verdi! Avrupa Ligi'nde bambaşka bir Beşiktaş...

İsmail ER - BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Avrupa Ligi'nde bundan sonra oynayacakları maçları, takım içindeki forma rekabetini yükseltmek için önemli bir fırsat olarak görüyor.

05.11.2019 08:12 | Son Güncelleme: 05.11.2019 09:42Abdullah Avcı kararını verdi! Avrupa Ligi'nde bambaşka bir Beşiktaş...
İsmail ER - BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Ligi'nde bundan sonra oynayacakları maçları, takım içindeki forma rekabetini yükseltmek için önemli bir fırsat olarak görüyor.

Tecrübeli çalıştırıcı, perşembe günü Portekiz'in Braga takımıyla deplasmanda oynanacak karşılaşmada, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup, Enzo Roco ve Tyler Boyd gibi bugüne dek genellikle yedek bıraktığı futbolcuları oynatacak.

ATIBA, BRAGA'YA GÖTÜRÜLMEYECEK Avcı böylelikle bu oyunculara kendilerini göstermeleri için ciddi bir fırsat sunacak ve performansını beğendiği isimleri Süper Lig maçında da oynatacak.

Braga karşısında sakatlıkları bulunan Georges-Kevin N'Kodou ve Douglas'tan yoksun mücadele edecek olan 'ta, son haftaların formda ismi Atiba Hutchinson da riske edilmemek adına Portekiz'e götürülmeyecek.

Abdullah Avcı, Beşiktaş, Avrupa, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
14.11.2019 08:47:18