Abdurrahim Albayrak'tan "Başkanlığa aday olacak" iddialarına yalanlama!

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Başkanlığa aday olacak" iddialarını yalanladı. Albayrak, "Bunların hepsi içi boş iddialar. Muhalefetteki arkadaşlardan ricam; lütfen bu içi boş iddia ve dedikoduları bıraksınlar." dedi.

22.09.2019 08:40

Galatasaray'da halen 2. başkan olarak görev yapan Abdurrahim Albayrak, başkanlığa aday olacağına yönelik iddialar üzerine bir açıklama yaptı. Mevcut başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu ile omuz omuza çalıştıklarını ifade eden Albayrak, şunları söyledi:

"GALATASARAY, BİRLİK OLDUKÇA GÜÇLÜDÜR"

"Ben verdiğim sözleri her zaman tutarım. Beraber yola çıktığım kimseyi de arkadan vurmam. Başkanım Mustafa Cengiz ile zor dönemde kader birliği yaptık. Ne ayrılık var, ne de sorun... Bunların hepsi içi boş iddialar. Muhalefetteki arkadaşlardan ricam; lütfen bu içi boş iddia ve dedikoduları bıraksınlar. Galatasaray Kulübü'nün büyük bir fedakarlıkla çalışan başkanı ve yönetim kurulu vardır. Galatasaray'ın dedikoduya değil, birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. Daha önemli başarılara ulaşmak adına kenetlenme zamanıdır. Galatasaray, birlik oldukça güçlüdür: "

Abdurrahim Albayrak'tan

Abdurrahim Albayrak, Mustafa Cengiz, Galatasaray, Spor

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR(8)
BU VATANDAS KLÜBE PARA VERINCE SABAHIN 5 DE PARASINI ALMAYA GELIR UEFA DAN PARA GELDIGINDE
SELÇUK:yalan söylüyor mustafa cengizle anlaşamıyorlar
O. ASTRA:Gs yi yıpratmayın... Gs biterse Türk futbolu biter
EFCE:Hani açıklama yapacaktın karakterini gösterdin
KAPTAN:seni iyi kullanıyorlar hemşerim
GERÇEKLER...:palyaço
6222:sızdekiler komedi dans üclüsü