13 Mart 2018, 15:15

Kardeşinin Yerine Uçmuştu! Ela'dan Jette Hayatını Kaybeden Ablası İçin Kahreden Veda Mesajı

İran'da düşen jette hayatını kaybeden kabin memuru Eda Uslu'nun aynı şirkette görev yapan kardeşi Ela Uslu'nun yerine uçağa bindiği ortaya çıktı. Ablasını kaybeden Ela'nın veda mesajı yürek dağladı.

 İran'da Türk jeti düşmüş ve 11 kişi hayatını kaybetmişti. Kazanın ardından bir dram ortaya çıktı.

Kabin Memuru  Eda Uslu'nun uçuşa kendisi gibi aynı şirkette kabin memuru olarak görev yapan kız kardeşi Ela Uslu'nun yerine gittiği öğrenildi.

"ÖLÜMÜN SIRASI YOK Kİ"

Ela Uslu ölen ablasının ardından sosyal medyadan yürek burkan bir mesaj paylaştı ve şunları söyledi:

"Tarifi yok bu acının. Hangi kelimelere sığdırsam hiçbirine yakışmadı ama ölümün sırası yok ki. Kaybettiğimiz o güzel kızlarımızın hepsine Allah'tan rahmet diliyorum. Ablacığımın ne çok seveni varmış."

Ela Uslu da tıpkı hayatını kaybeden ablası gibi kabin memuru.

Eda Uslu,İran
13 Mart 2018 Salı 15:15YORUMLAR (14)
DADAŞ: Lan yeter artık bee. Bu ülkede ölen sadece onlar mı? Daha dün 13 can yandı yandııı. Allah belanızı versin sizin, sadece bir tek haber yaptınız, kim bilir daha ne acılar var o yananlarda.
REALİST: Ruju güzelmiş...
YOV: Bu işte çok aci kardeşi için.Çok kahreden bir durum.
SON SAVASCİ: fetöculari idam edin gitsin
.: Ülkemiz vatanımız şu zor günlerde bizler rahat yaşayalım diye abilerimizi kardeşlerimizi şehit veriyoruz. Onları 2dk anlatıp geçiyorsunuz. Bunlar tamam saygimiz var Allah rahmet eylesin ama şehitlerimizi gazilerimizi doğuda catişan kahramanlarimizi afrindeki kahramanlarimizi 2 dk anlatip gecen ve sonra unutan medya neden peki bunlari gunlerdir anlatip bitiremedi? Yazik çok yazık. Keşke bunları anlatacaginiza mehmetcigimizi kahramanlarimizi haber yapsaniz. Rabbim Türk'ü korusun. Allah askerlerimizin yar ve yardimcisi olsun.
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın