Acun Ilıcalı, 10 Yıl Önceki Videoyla Beyazıt Öztürk'ü Ağlattı

Acun Ilıcalı, yıllar önce yapımına katkıda bulunduğu işitme engelliler okulunun öğrencilerinin videosuyla Beyazıt Öztürk'e sürpriz yaptı.

09.12.2018 10:23 | Son Güncelleme: 09.12.2018 10:32
Yorumlar (29)
ERSİN: Sağda solda harcısınız paralar neler neler yapılır bilirmisin emeği geçen herkese teşekkürler ?? ??
ZEYTUND: Acun 150 bin lira nafaka vereceğin hatunklarla uğraşacağına böyle okullar yaptır o para ile bırak manken munken fonemen peşini ne işe yarar onlar nitelikleri ne para söğüşlemekten başka kardeşim.
GERÇEK: Ne mutlu öbür tarafa götürecek hayırlı ameli olanlara.
SADO: ünlüler böyle yarışmalar ile beraber geleceğede böyle yardım yapıp böyle insanlara herğün yardım kampanyası yapmaya özenseler
USTAD14: Bir BOLU''lu olarak senle ne kadar gurur duysak azdır Beyaz bey. Yapımda emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun. Çok güzel hareketler bunlar. Darısı diğer Ünlülerin başına.
DÜRBÜNLÜ: SANATÇI OLMAK VARMIŞ YA ÇOK ÖZENDİM TEBRİK EDERİM
YENİÇERİ: Sende her halta özeniyorsun
0 0
DÜRBÜNLÜ: ALMANYADAN HERKESE SELAMLAR...!
FİLOZOF: VE ALEYKÜM SELAM HOCAM.
4 2
MUT''DAN MEHMET: DÜRBÜNLÜ beyefendi aşağıda bir istirhamım olmuştu , lütfen cevap verir misin?
3 0
MURAT: sanada selam ZZ ebani
0 7
ARTİSTLER: Artistler-
SEÇKİN USTAOĞLU: ben bodrumda yaşıyorum. . . bu beyazıt öztürk denen müthiş adam var ya ? h. alanının çıkışında kim resim çekinmek istedi ise emin olun 30 dk kadar bekledi oradaki herkes ile resim çektiren bir adam. . . nereden geldiğini bilen bir adam . . . yolun açık olsun. . . işte şöhret bir adama ancak böyle yakışır. . . yolun açık olsun beyazıt öztürk . . . kal sağlıcakla . . . diğer ben ünlüyüm diyenlere de örnek olsun ?????
BURHAN BEY: Bu Haberle İlgili Yorumunuzu YaASGARİ ÜCRET 1800 DEN AZ OLURSA BU SEFER OY YOK ONA GÖRE GEÇİNEMİYORUZ EN AZ 1800 OLMALIKİ RAHAT GEÇİNELİM KİRA FATURALAR EGİTİM MASRAFLARI MUTFAK MASRAFLARI FALAN DERKEN PARA KALMIYOR SADECE 950 LİRA KİRA VERİYORUM TEK ÇALIŞINCA GEÇİM ZOR ENAZINDAN 1800 İYİ PARA İNŞALLAH HADİ BAKALIMzın
GURBETCİ: Gurur duydum. Helal olsun.
HASTALIK BENİM KAPIMI ÇALMAZ DİYEN VARMI: la o çocuklar üzerinden bile reklamdalar bu görüntü gündemde kalmanın samimiyetsiz resmini andırıyor amaç reyting çabası on senedir şimdi mi akıllarına geldi engelli çocuklar hayatlarında hiç onkolojiye gittiler mi o küçücük sübyanların dede ve nineleri yaşındaki insanlarla yaşadıkları ortak kaderi görüp ellerinden tuttular mı o minicik yavruların varlığını çektikleri ızdırapları dile getirdiler mi işleri güçleri şakır şıkır eğlence yok yarışma yok şarkı bilmem ne
TAYFUNNN: Yaww su recebin haberlerinide yoruma acin ne bole hep bos magazinler
BATTALGAZİ: Büyük derken kardeş şimdi bu beyaz denen kekeçle acun denen milletin ahlakını bozan adammı büyük bırak bu işleri devlet su işleri
NEDİM: kekeclik Allah vergisi sende lal dogabilirdin kekeclikten vurma kimseyi vurmayada hakkın yok
UGUR K: birisi hakkkında bilgin yoksa Fikrinde olmasın Gıybet Çok Büyük Günahtır. bu zaman kadar sen naptın bir düşün ne ye faydan oldu ?
ADAM OL: Adamım diye ortalıkta geziyorsun BATTAL BOY CAHİL
DÜRBÜNLÜ: bu sanatçıların topluma yaptıgı iyilik,,devede kulak kadar azdır, verdikleri zararı ise,atom bile veremez,,
ACIPAYAMLI: Çok Dogru Söylüyorsun Hocam.
4 2
MANİSALI: HAKLISIN DEDE.
4 4
MUT''DAN MEHMET: Değerli hocam Dürbünlü beyefendi . Nasıl bir zarar verdiklerini de açıklarsan . Bizleri engin bilgilerinizle aydınlatmış olursunuz . Saygılarımla . .
5 3
MUT''DAN MEHMET: Değerli hocam , yazınızı dört gözle bekliyorum . Saygılar hacam
5 2
CEVAP-1: Mut’tan Mehmet Kardeşim;Topluma hitap eden,,onlara önderlik eden kimseleri,,kendine örnek alan binlerce insan var,,ünlüler ne yaparsa,,onların takipçileride aynı davranışları yapıyorlar,,bu sebeple sanatçı tayfası,,binlerce insanın yoldan çıkmasına sebep oluyorlar,,ben daha çok olayın bu tarafını anlatıyorum..saygılar Mehmet bey.
0 3
ADINIZI YAZIN: acun kaznmayı hak ediyorsun kardeşim
BURHAN BEY: ABARTMATIN YA
Haberler››Magazin››Acun Ilıcalı, 10 Yıl Önceki Videoyla Beyazıt Öztürk'ü Ağlattı - Magazin