Acun Ilıcalı'dan "Aylık gelirin ne kadar?" sorusuna cevap: Bunu 6 saatte hesaplarız

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna "Bunu hesaplamak için 6 saat gerekir" cevabını vererek sunucuları şaşırttı.

08.11.2019 16:02 | Son Güncelleme: 08.11.2019 16:04

Acun Ilıcalı, sunuculuğunu Bircan Bali ve Ece Erken'in yaptığı Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Canlı yayında samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı, "Aylık geliriniz nekadar?" sorusuna da cevap verdi.

"YAPIMCILIĞI VE MUHABİRLİĞİ BİRAZ BÜYÜTTÜM"

Mesleğe nasıl başladığını anlatan Acun Ilıcalı, "Ben yapımcılığı çok seviyorum. Muhabirlikle başladım. Muhabir hem yapımcı hem sunucu gibi bir şey bana göre. Şimdi aynı sistemi biraz büyüttüğümü düşünün. Yapımcılığı çok seviyorum." dedi.

"AYLIK GELİRİM 6 SAAT HESAPLAMAMIZ LAZIM"

Kişisel zevklerinden bahseden Acun Ilıcalı, Ece Erken'in "Aylık gelirin ne kadar?" sorusu üzerine "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika'dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim." cevabını verdi.

"BİR ÇOCUK DAHA OLABİLİR"

4 çocuğu olan Acun Ilıcalı, çocukları çok sevdiğini söyleyerek "Benim annem 7 kardeşti. 10 yaşındayken ben, beni ananemlerim evine yollamışlardı. O yüzden ses olayına alışkanlığım var. Kendi kızlarıma karşı duygularım farklıdır. Şımarık çocuklara karşı antipati duyuyorum. Bir çocuk daha olabilir. Bir şey planladığım yok da, çok seviyorum çocukları ama." diyerek bombayı patlattı.

Acun Ilıcalı'dan

Acun Ilıcalı, Bircan Bali, Ece Erken, Magazin


HABER YORUMLARI (28)
HAKAN ŞAHİNER:aylık gelirin batsın senin devleti bunlar soyyo
BİLGİN POLAT:sendeki paranın sadecemilyoda biri bende olsa icra yüzünden ceza evine girmezdim acun bey
ADINIZI YAZIN:ece de nasıl süslenmiş. bana da yürür mü acaba diye. şeyma gişbi yapmış sacını zavallı :d
ADINIZI YAZIN:ŞEYMAYA PARA YETİŞTİREMEDİGİ İÇİN HESAPLAYAMAZ
YUH:göz hakkı diye bişey var. verirsen bundan sonra sende rahat sayarsın paralarını bunalmazasın. yada gösteriş yapmazsın 6 saaatte hesaplanmaz diye.
HACİ:tabi arkan sağlam denetleyen yok kafan rahat her işi yapıyorsun acaba nekadar vergi veriyorsun seni bir sıkı takibe alan yok. at koşturuyorsun maliyeciler ancak yeni dükkan açmış fakir fukaranın peşine düşüyor hele seni incelesinler bakalım .
EMEKLİ:ödediğiniz vergiyide açıklarmısınız
YERSE:şeyma bu duruma sevindi :)
BİLİM:Kadınların %50 si basit, erkeklerin %50 si sapık.
MİSAFİR:acun bey siz nerde yaşıyorsunum benim milletim benim vatandaşım suryelileri beslsrken buülkenin vatandaşı aileleri kendilerini infaz ediyor tık yok kimsede bumu devlet yazık insanları ne hale getirdiniz
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
19.11.2019 08:33:38