Acun Ilıcalı, En Etkili 500 İsim Arasına Girdi!

Ünlü Variety dergisinin editörleri 2 trilyon dolarlık küresel eğlence sektörünün en etkili 500 ismin yer aldığı listeye Acun Ilıcalı'yı da ekledi.

Acun Ilıcalı, En Etkili 500 İsim Arasına Girdi!
11.02.2019 20:46 | Son Güncelleme: 12.02.2019 00:44

2018 yılında sinema, televizyon, müzik, teknoloji ve oyun gibi tüm eğlence sektöründe başarılı olmuş isimlerin yer aldığı listede Türkiye'den Acun Ilıcalı yer aldı.

Acun Ilıcalı, En Etkili 500 İsim Arasına Girdi!

TEK TÜRK OLDU

Kapsamlı bir araştırma yapan Variety editör kurulu tarafından oluşturulan listede 358 ABD'li, 30 İngiliz, 15 Fransız, 13 Çinli, 12 Alman, 11 Hintli, 8 İtalyan, 6 İspanyol yer buldu. Yıllık olarak güncellenen Variety 500, listedeki isimlerin 12 aydaki başarılarını yansıtıyor. Meryl Streep, Reese Witherspoon, Tim Cook, Mark Zuckerberg, Emma Stone gibi dünyaca ünlü ve başarılı isimler yer aldığı Variety 500 listesindeki tek Türk ise Acun Ilıcalı oldu.

Acun Ilıcalı, En Etkili 500 İsim Arasına Girdi!

AYAK İZLERİNİ GENİŞLETİYOR!

Acun Ilıcalı hakkında "Kendi emeğiyle TV dünyasında önemli bir yer edindi. Çok izlenen TV 8 kanalının sahibi ve uluslararası alandaki ayak izlerini giderek genişletiyor" ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (19)
MAHO: Eğer bir amerikalı bir türkü övüyorsa iyi düşünmek lazim..genelde avrupalilar ve amerikalilar gercek kahramanlari degil de o ulkedeki kendi adamlarini overler yada odul verirler..mesela girdigi her secimi kazanma basarisi gosteren recep tayyip erdoğana yılın siyasetçisi ödülü verdiler mi???Ama yanlış hatırlamıyosam mısırda sisi ye bi ödül verdiler galiba...Ama mursi secim kazanmıştı ona ödül veren olmadi
GÖKHAN: guru verici
TUNCAY: acun işini bilir arkadaşlar siz anlamazsınız
Haberler››Magazin››Acun Ilıcalı, En Etkili 500 İsim Arasına Girdi! - Magazin