07 Aralık 2017, 10:31

Acun Ilıcalı, NTV Spor'un Çekirdek Kadrosunu Kendi Bünyesine Katıyor

TV8,5'u bir adım daha ileriye taşımak için kolları sıvayan Acun Ilıcalı'nın yılbaşında kapanacağı konuşulan NTV Spor'un çekirdek kadrosunu kendi bünyesine katacağı konuşuluyor.

TV8 kanalını kurduktan sonra projeleriyle ve yarışma programlarıyla ekranlarda fırtına gibi esen  Acun Ilıcalı'nın bomba bir karar aldığını söyleniyor. Bu iddiayı ortaya atan ise Posta gazetesi yazarı Mesut Yar.

NTV SPOR'UN KADROSU İÇİN KOLLARI SIVADI

Mesut Yar, bugünkü köşesinde  Acun Ilıcalı'nın ikinci kanalı TV8,5'u bir adım daha ileriye götürmek için yılbaşında kapanacağı konuşulan NTV Spor'un çekirdek kadrosunu kendi bünyesine katacağını yazdı.

İşte  Mesut Yar'ın yazısındaki ilgili kısım;

Acun Ilıcalı'nın ikinci kanalı TV8,5 için ilginç bir karar aldığını duydum. Yılbaşında NTV Spor kanalının kapanmasıyla birlikte hatırı sayılır bir kadroyu kanala alıp, içeriği tamamen spora odaklayacağı konuşuluyor.

Açıkçası Acun böyle bir operasyonu tam da "Survivor" öncesi tamamlayarak memleket için alternatif bir açık spor kanalı ortaya çıkarabilir.

Maç yayın hakları konusunda hâlâ netleşmemiş durumlar varken, Acun bir kontra atakla tematik kanallar arasındaki yerini zirveye doğru taşır vallahi...

Şimdilik duyum safhasında olan bir şeyi boş yere gazlamayalım ama TV8,5 kendini boks maçlarıyla bile izletiyorsa işin içine futbol başta olmak üzere diğer branşlar girerse bu iş tutar!

Mesut Yar,Acun Ilıcalı
07 Aralık 2017 Perşembe 10:31YORUMLAR (38)
KARA HASAN: İşini bildiğini sanan bu kişi insanları kullanmayı çok iyi biliyor.Tabi her insanı değil gerisini siz anlayın.Bizim evimizde öyle kanal yoktur.
BEN 10: Bu fikri Acuna ben verdim Acun ılıcalının resmi instagram hesabına yazdığım mesajlar tarih ve saatine kadar duruyor
SERDAR : Ligi yayınlasan mükemmel olur yakışır vallahi
BURAK: Türkiyedeki tek kanal patronu acun mu? her gün acun haberi görmek zorunda mıyız?
BOX SEVER: Adami kiskanmayin.allah razi olsun deyin.adamin kanalindan tum gece box maci izliyoruz.boxsuz birakmayin bizi tskler acun
ENGİN: Acun isini bilir dunyayi gezmis adam neyin nerde isleyecegini cok iyi bilir yuru Allah yolunu acik etsin senin sayende kac kisi ekmek yiyor
KANAL 8 CALİSANİ: Acun abi la bi cigara versene la abi
ORDULU: boks maclarını sabahakadar uykusuz seyrediyoruz neden seviyoruz her hafta adam ünvan maclarını tv den yayınlıyor insanlar milyonları verip macı izliyor biz evden izliyoruz bedava o olmasa bu boks maclarını kimse yayınlamaz ben sporun hepsini severim gerisi tefurrat.
TUTORUTTO: SENİN BİR SÖZÜN YOKMU ACUN BEY YOKSA SENİNDE YULARIN yahudi şeytanlarının ELİNDEMİ
ÜMİT ARBAG: Ligi yayınlarsa süper olur
Tüm 38 yorumu okumak için tıklayın