Adana'da Başarılı Güvenlik Güçlerine Takdirname

Adana Valisi İlhan Atış, Üstün ve Başarılı Çalışmaları Nedeniyle Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığında Görevli 14 Personele Takdirname Verdi.

Adana'da Başarılı Güvenlik Güçlerine Takdirname
22.06.2007 18:11 | Son Güncelleme: 22.06.2007 18:11

Adana Valisi İlhan Atış, üstün ve başarılı çalışmaları nedeniyle Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığında görevli 14 personele takdirname verdi.

Vali Atış, Vilayet Toplantı Salonu'nda düzenlenen il asayiş toplantısı öncesi, güvenlik güçlerinin halkın huzur ve mutluluğu için gece-gündüz çalıştığını söyledi. Konuşmasında çocukların uyuşturucudan uzak tutulmasında, terörün derin yaralar açmasını ve hırsızların emek çalmasını önlemede, jandarma ve polis ekiplerinin canlarını ortaya koyarak başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade eden Atış, "Güvenlik güçlerinin başarılı çalışmalarıyla Adana giderek daha huzurlu bir kent haline geldi. Bu sayede asayiş olaylarında da azalma yaşandı" dedi.

Atış, konuşmasının ardından başarılı çalışmalarından dolayı Adana Emniyet Müdür Vekili Cemal Levent ile Asayiş Şube Müdürü Olcay Tok, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Önder Okşar, Terörle Mücadele Şube Müdürü Hüseyin Sarı, İstihbarat Şube Müdürü Mustafa Erdağ, Trafik Denetleme Şube Müdürü Arif Yılmaz'a takdirname verdi.

Vali Atış, ayrıca İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Kıdemli Yüzbaşı Ali Kahraman, İstihbarat Şube Müdürü Kıdemli Yüzbaşı Nejdet Özcan, Ceyhan İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Serhat Aksoy, Komutan Yardımcısı Üsteğmen Ali Demir, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Analiz ve Takip Tim Komutanlığı Kıdemli Başçavuş Metin Gökalp, Yüreğir Organize Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Tamer Demir, İstihbarat Astsubayı Kıdemli Başçavuş Şenel Kılıç ve Asayiş Olay İstihbarat 1 Unsur Komutanlığı Kıdemli Çavuş Murat Okur'a takdirnamelerini sundu.

(AB-AB-AB-Y)

22.06.2007 17:57 TSİ

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Yerel››Adana'da Başarılı Güvenlik Güçlerine Takdirname - Haberler