Adana'da eli satırlı saldırgan dehşet saçtı: 3 yaralı

Adana'da eli satırlı saldırgan dehşet saçtı: 3 yaralı Adana'da sokak ortasında elinde satır olan bir kişi kaldırım kenarında oturan 3 kişiye saldırarak yaraladı Gözaltına alınan satırlı saldırgan," Ben saldırmadım, onlar bana saldırdı" diye kendini savundu Saldırgan olay yerine gelen...

15.08.2019 03:34
Adana'da eli satırlı saldırgan dehşet saçtı: 3 yaralı
Adana'da eli satırlı saldırgan dehşet saçtı: 3 yaralı
Adana'da sokak ortasında elinde satır olan bir kişi kaldırım kenarında oturan 3 kişiye saldırarak yaraladı
Gözaltına alınan satırlı saldırgan," Ben saldırmadım, onlar bana saldırdı" diye kendini savundu
Saldırgan olay yerine gelen polisleri görünce elinde bulunan satırı Seyhan Baraj Gölüne attı
ADANA - Adana'da eli satırlı bir kişi kaldırımda oturan 3 kişiye saldırarak yaraladı. Olayı gerçekleştiren zanlı polisleri görünce satırı Seyhan Baraj Gölü'ne attı. Gözaltına alınan zanlı," Ben saldırmadım, onlar bana saldırdı" diye kendini savundu.
Olay, Çukurova İlçesi Adnan Kahveci Bulvarı, Seyhan Baraj Gölü'nün havzasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, saat 02.00 sularında kaldırım kenarında oturan ismi öğrenilemeyen 3 kişi, eli satırlı olan M.A.'ın saldırısına uğradı. Kendilerini savunmak için M.A.'ya direnen 3 kişi, vücutlarının çeşitleri yerlerinden satırla aldığı darbe sonucunda yaralandı. Olayı gören vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.
Polisleri görünce satırı Baraj Gölüne attı
Olay mahalline çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Saldırgan M.A. polislerin geldiğini görünce elinde bulunan satırı Seyhan Baraj Gölüne attı. Ancak M.A.'ın satırı attığını gören polisleri şahsı gözaltına aldı. Gözaltına alınan M.A. gazetecilerin neden saldırdın sorusuna," Ben saldırmadım, onlar bana saldırdı" yanıtını verdi.
Olayda yaralanan 1 kişi hastaneye kaldırılırken 2 kişide ayakta tedavi edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Adana'da eli satırlı saldırgan dehşet saçtı: 3 yaralı

3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR