Haber, Son Dakika, Haberler

Adem Büyük, Sağlık Bakanlığı'na maske, virüs testi ve koruyucu ekipman bağışladı

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Adem Büyük, Türkiye Sağlık Bakanlığı'na 100.000 maske, 15.000 test ve 3.000 koruyucu ekipman bağışında bulundu.

26.03.2020 15:56 | Son Güncelleme: 26.03.2020 18:09

Galatasaray 'ın deneyimle futbolcusu Adem Büyük, dünyayı etkisi altına alan ve binlerce insanın hasta olup hayatını kaybettiği koronavirüs salgını nedeniyle yapmış olduğu örnek davranışla takdir topladı.

MASKE, VİRÜS TESTİ VE KORUYUCU EKİPMAN BAĞIŞLADI

Başarılı futbolcu Adem Büyük, Türkiye Sağlık Bakanlığı'na 100.000 maske, 15.000 test ve 3.000 koruyucu ekipman bağışında bulunarak yaşanan sıkıntılara duyarsız kalmadığını gösterdi.

Adem Büyük'ün duyarlı davranışı, sosyal medyada taraflı tarafsız birçok taraftarın takdirini topladı.

Adem Büyük, Sağlık Bakanlığı’na maske, virüs testi ve koruyucu ekipman bağışladı

İlgili Haberler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Spor ››Adem Büyük, Sağlık Bakanlığı'na maske, virüs testi ve koruyucu ekipman bağışladı - Spor
Yorumlar (8)
FB ''Lİ:ÖNCELİKLE ADEM KARDEŞİMİ KUTLUYORUM. ÖRNEK BİR DAVRANIŞ SERGİLEMİŞ. AYNI TEPKİYİ MİLYONLARCA TL. KAZANAN TÜM SPOR CAMİASINDAN DA BEKLİYORUZ.
YORUMCU:şimdiye kadar biz kazandırdık şimdi sıra sizde herkes elini cebine atsın
KADIKÖY:İşte bu kardeşim. Karakterli adam. Helal olsun. Şöyle ni bağış Fatih terim ve kuzlarından görmedik. Tek dertleri ev gayri menkul almak milanoya tatile gitmek
SEKO:ulan Allah''tan da mı korkmazsın be. . Fatih TERİM TFF''den aldığı 5, 2 milyon tl yi çocuk esirgeme kurumuna bizzat nakit verdi. .
1 1
KÜRŞAT:Allah razı olsun Adem soyadın gibi Büyüksün. Trilyonluk arabalarıyla Etilerde kız kovalayan futbolculara örnek olursun inşallah
BÜYÜKLÜK BÖYLE DURUMLARDA ANLAŞILIR:İlk çocukluk dönemini şefkat yoksunluğu için de geçiren bireylerde yoksunluk duygusu SAHİP OLMAK HIRSINA dönüşür. Yoksunluk travması yaşayan bireyler, dünden daha çok şeye sahip olamazlarsa mutsuz hissederler kendilerini. Adem BÜYÜK, ilk çocukluk döneminde aldığı şefkat ve sevgiyi diğer insanlarla paylaşınca mutlu olur. Alın teriyle edindiklerini, başkalarıyla paylaşabilen bu Büyük Adamı yetiştirenlere de saygılar. .
MUROO:Bu çocuk bana hep itici gelmişti ama şu yaptığı hareket varyaaa. . . . bundan sonra Adem sen cansın cann.
ERGÜN K.:ÖNCELİKLE SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM ADEM, ÇÜNKÜ SEN HEP NEGATİFTİN BENİM İÇİN AMA ŞİMDİ. . . O KADAR PARA KAZANIP DA SESLERİ ÇIKMAYAN SPORCULARIMIZ VAR AMA, SES YOK SEN İNŞALLAH ÖNCÜ OLURSUN