Haber, Son Dakika, Haberler

Adil Öksüz'ün Maklube Yaparken Çekilen Görüntüleri Ortaya Çıktı

Adil Öksüz'ün maklube yaparken çekilen görüntüleri ortaya çıktıSAKARYA - Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün sözde Hava Kuvvetleri İmamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz'ün 2011 yılında maklube yemeği yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

11.10.2017 18:50 | Son Güncelleme: 11.10.2017 18:50
Adil Öksüz'ün maklube yaparken çekilen görüntüleri ortaya çıktı

SAKARYA - Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün sözde Hava Kuvvetleri İmamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz'ün 2011 yılında maklube yemeği yaptığı görüntüler ortaya çıktı.
Fetullahçı Terör Örgütü mensuplarınca 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen darbe teşebbüsü sonrasında Akıncı Üssü'nde gözaltına alınarak daha sonra serbest bırakılan ve daha sonra hakkında çıkartılan yakalama kararı sonrasında firari olan FETÖ'nün sözde Hava Kuvvetleri İmamı olduğu iddia edilen Adil Öksüz'ün yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerin 23 Ekim 2011 Van Depremi sonrasında çekildiği tespit edildi. Çekilen videoda Adil Öksüz'ün maklube yemeği yapması ve yakınlarıyla birlikte yemeği sohbet eşliğinde yediği görülüyor.
Öte yandan, sosyal medyaya sızdırılan videoda sofrada yemek yerken Adil Öksüz'ün yanında oturan kişinin FETÖ'nün Rusya İmamı olduğu iddia edilen ve aynı zamanda Öksüz'ün kayın biraderi olan Ali Sami Yıldırım'ın da bulunduğu görülüyor. Adil Öksüz’ün Maklube Yaparken Çekilen Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kaynak: İHA

Etiketler: Genel
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› genel ››Adil Öksüz'ün Maklube Yaparken Çekilen Görüntüleri Ortaya Çıktı - Haberler