Adıyaman bakan selçuk son verileri kamuoyu ile paylaşacağız

Bakan Selçuk Son verileri kamuoyu ile paylaşacağızMİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün İstanbul'da yaşanan 5,8'lik depremle ilgili, Deprem verileri için hazırlıklar devam ediyor.

27.09.2019 11:41 | Son Güncelleme: 27.09.2019 11:47
Bakan Selçuk Son verileri kamuoyu ile paylaşacağız
MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün 'da yaşanan 5,8'lik depremle ilgili, verileri için hazırlıklar devam ediyor. İstanbul için bir hazırlığımız var son verileri de alıp kamuoyu ile paylaşacağız dedi.
21.Besni Eğitim Bayramı'na katılmak üzere 'a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilk olarak Valiliği ziyaret etti. Bakan Selçuk'u, Vali Aykut Pekmez, Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş, Abdurrahman Tutdere, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ve Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz karşıladı. Valilik şeref defterini imzalayan Selçuk burada yaptığı konuşmada, Adıyaman ziyaretimizle beraber Adıyaman'ın eğitim sistemini gözden geçirmek, Adıyaman'daki temel ihtiyaçları bir şekilde konuşma fırsatımız olacak. Adıyaman'daki eğitim faaliyetlerine katılıp okul yöneticilerimiz, eğitim yöneticilerimizle ihtiyaçlar konusunda değerlendirmelerde bulunacağız. Hayırsever ve iş adamlarımızla Adıyaman'ın temsilcisi olan sivil toplum kuruluşlarımızla belli bir çalışma ve toplantı da yapacağız dedi.
'SON VERİLERİ KAMUOYU İLE PAYLAŞACAĞIZ'
Bakan Selçuk dün İstanbul'da yaşanan 5,8'lik depremle ilgili soruyu yanıtlarken, Deprem verileri için hazırlıklar devam ediyor. İstanbul için bir hazırlığımız var son verileri de alıp kamuoyu ile paylaşacağız dedi. Bakan Selçuk ve beraberindekiler ziyaretin ardından 21.Besni Eğitim Bayramı'na katılmak üzere Besni ilçesine hareket etti.
Adıyaman bakan selçuk son verileri kamuoyu ile paylaşacağız

Ziya Selçuk, İstanbul, Adıyaman, Deprem, Güncel

Kaynak: DHA


19.01.2020 10:09:34