Ağabeyini öldüren caniden yeğenine: Siz asıl şöleni kaçırdınız

İzmir'in Buca ilçesinde, bir alt katta oturan ağabeyini pompalı tüfekle vurarak öldüren cani, cinayetinin ardından "Siz asıl şöleni kaçırdınız, bu olayı nişanda yapacaktım" dedi.

12.06.2019 12:00

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Atatürk Mahallesi 202/53 Sokak'ta meydana gelmişti. Deri işiyle uğraşan kardeşlerden Turan Güler, evdeki pompalı tüfeği alıp, bir alt katında oturan ağabeyi Harun Güler'i balkonda oturduğu sırada pompalı tüfekle vurdu. Başından vurularak ağır yaralanan Harun Güler, çağrılan ambulansla Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

GİRDİĞİ ODANIN KAPISINI KİLİTLEYİP, DİRENDİ

Polisin geldiğini gören Turan Güler ise pompalı tüfek ile birlikte evinin bir odasına girip, kapıyı kilitledi. Bir süre polise direnen Turan Güler, daha sonra kapıyı açıp, teslim oldu. Aile üyeleri ve mahalle sakinleri Turan Güler'e saldırmak isteyince polis, zanlıyı yoğun güvenlik önlemleri altında emniyete götürdü.

"SİZ ASIL ŞÖLENİ KAÇIRDINIZ"

Kardeşlerin evde olan yakınları da gözyaşları içinde ifade vermek için polis merkezine götürüldü. Turan Güler'in, bir hafta sonra nişan töreni yapılacak olan yeğenine cinayetin ardından, "Siz asıl şöleni kaçırdınız, bu olayı nişanda yapacaktım ama bugün oldu" dediği öğrenildi. Güler'in psikolojik sorunları olduğu, son zamanlarda ilaçlarını kullanmadığı öne sürüldü.

Ağabeyini öldüren caniden yeğenine: Siz asıl şöleni kaçırdınız

Turan Güler, İzmir, Güncel

Kaynak: DHA

17.10.2019 10:37:50