Yeşil alan için ıslatılan yolda kayan polis memuru şehit oldu

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde yeşil alanların sulanması için açılan fıskiyelerin ıslattığı yolda motosikletiyle kayarak kaza yapan polis memuru Ali Ulaş kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

15.08.2019 09:05
Yeşil alan için ıslatılan yolda kayan polis memuru şehit oldu

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde motosikletle görev esnasında kayganlaşan yolda kaza yapan polis memuru Ali Ulaş kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Kaza, saat 22.00 sıralarında Sancaktepe ilçesi Anadolu Otoyolu Samandıra gişeleri bağlantısında meydana geldi. Yol kenarındaki yeşil alanların sulanması için açılan fıskiyelerin ıslattığı yolda motosikletinin kaydığı düşünülen polis memuru Ali Ulaş, bariyere çarparak yolda sürüklendi.

AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ağır yaralı olarak hastaneye götürülen polis memuru Ulaş, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak saat 01.30 sıralarında şehir oldu. İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın ziyareti sırasında şehit olan polis memuru Ulaş'ın ailesi sinir krizi geçirirken İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan'ın hastane çıkışında gözlerinin dolduğu görüldü. Şehit trafik polisi Ulaş için düzenlenecek olan törenin tarihi ve saati ilerleyen saatlerde netleşecek.

Yeşil alan için ıslatılan yolda kayan polis memuru şehit oldu

Güncel

Kaynak: İHA