Ahmet Ağaoğlu ve Semih Özsoy, Etik Kurulu'na sevk edildi

TFF Hukuk Müşavirliği, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy'u TFF Etik Kuruluna sevk etti.

10.03.2020 21:31 | Son Güncelleme: 10.03.2020 21:36

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Fenerbahçe Kulübü idarecisi Semih Özsoy, 'etik ilkelerine aykırı açıklamada bulunması' nedeniyle Etik Kurulu'na sevk edildi. TFF, Hukuk Müşavirliği'nce Etik Kurulu'na yapılan sevk raporlarını açıkladı. Yapılan sevkler şu şekilde:

"Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu'nun, 07.03.2020 tarihinde basın ve yayın organları aracılığıyla 'etik ilkelerine aykırı açıklamada bulunması' nedeniyle Etik Kurulu Talimatı'nın 12. Maddesi uyarınca Etik Kurulu'na sevkine karar verilmiştir.

SEMİH ÖZSOY

Fenerbahçe Kulübü idarecisi Semih Özsoy'un, 08.03.2020 tarihinde basın ve yayın organları aracılığıyla 'etik ilkelerine aykırı açıklamada bulunması' nedeniyle Etik Kurulu Talimatı'nın 12. Maddesi uyarınca Etik Kurulu'na sevkine karar verilmiştir."

Ahmet Ağaoğlu ve Semih Özsoy, Etik Kurulu’na sevk edildi
Yorumlar (3)
DETAN: herkes kafasına akıl koysun bu saatten sonra insanlar kırılmasın MHK sonra daha toparlayamazsınız. !
GERÇEK: Hadi bu 7Bahçe''nin tetikçisi özsoy''u anladık''ta, ali koç''u basın toplantısı yapmasına rağmen sevk edemeyen çapsızlar, gerçekten haksızlığa uğrayan trabzon için haddinizi bilin diye söylenen Ağaoğlu''nu hiç utanmadan nasıl sevk edebiliyorlar. Yazık. Gerçekten Fenerasyon ve kurulları taraflı davranıyorlar.
EMRE: Tirabzon Fb maçındaki fb golünü vermediklerinde de konuşsaydınız ya her hafta fb hakkı yeniyor. İnş sizde şampiyon olmazsınız
0 1
Haberler››Spor››Ahmet Ağaoğlu ve Semih Özsoy, Etik Kurulu'na sevk edildi - Spor