Ailesiyle Fotoğraf Paylaşan Pınar Altuğ, Takipçisinin Yorumuna Tepkisiz Kalamadı

Yağmur Atacan'la yıl dönümünü sosyal medya hesabından kutlayan oyuncu Pınar Altuğ, bir takipçisinin "Annesi gibisin" yorumuna tepkisiz kalamadı.

16.08.2018 12:25

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından eşi ve kızı Su ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Son derece mutlu bir aile tablosunu sevenleriyle paylaşan Altuğ, bu mutlu kare üzerinden evlilik yıl dönümünü de kutladı. Ancak bir takipçisinin olumsuz yorumunu gören oyuncu, sessiz kalamadı.

"SONSUZA KADAR EVET"

Aile fotoğrafını anlamlı bir notla kutlayan oyuncu şunları söyledi: "Hani bana 11 sene önce bugün 'benimle evlenir misin?' demiştin ya, evet her zaman evet, sonsuza kadar evet! Seni çok seviyorum"

"ANNESİ GİBİSİN AMA YAŞ FARKI BARİZ"

Zaman zaman eşiyle arasındaki yaş farkı sebebiyle çirkin yorumlar alan Pınar Altuğ, gelen bir yoruma daha sessiz kalmadı. Altuğ'un bir fotoğrafına "Annesi gibisin ama yaş farkı bariz" yorumu yapılınca ünlü oyuncu çok sinirlendi. Oyuncu gelen yoruma, "Hay Allah biz hiç fark etmemiştik, sağ olun uyardığınız için. Peki ne tavsiye edersiniz şu durumda? Ne yapalım?" diyerek cevap verdi.

Ailesiyle Fotoğraf Paylaşan Pınar Altuğ, Takipçisinin Yorumuna Tepkisiz Kalamadı

Magazin

YORUMLAR
16.10.2019 23:47:13