AK Parti İl Başkanı, MHP'li Başkanı Polemik Yapmakla Suçladı

AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, MHP İl Başkanının partilerine ve milletvekili adaylarına yönelik hakaretamiz sözlerinden dolayı bir siyasetçi olarak çok üzüldüğünü belirtti.

10.04.2015 14:15 | Son Güncelleme: 10.04.2015 14:15AK Parti İl Başkanı, MHP'li Başkanı Polemik Yapmakla Suçladı
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, MHP İl Başkanının partilerine ve milletvekili adaylarına yönelik hakaretamiz sözlerinden dolayı bir siyasetçi olarak çok üzüldüğünü belirtti. MHP İl Başkanının üslubu ve yaklaşımının Kayseri’ye asla bir yarar sağlamayacağını dile getiren Özden, “Siyasette bu tür çirkin bir üslup belki sahibine yakışır; ama Kayseri’ye fayda sağlamaz. MHP ve diğer partileri sürekli polemik değil proje üretmeye davet ediyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, partisinin milletvekili adayları ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde yapmış oldukları toplantıya MHP İl Başkanı’nın çirkin bir yaklaşım göstermesine anlam veremediğini söyledi. Özden şöyle konuştu: “Biz Kayseri’de seçim dönemini Kayseri’nin sorunları ve bu sorunlara getireceğimiz çözümlerle geçireceğiz. Biz seçim dönemini Kayseri için yeni projeler üreterek ve bu projeleri halkımıza anlatarak geçireceğiz. Kayseri için proje üretmenin yolu öncelikle ihtiyaçların tespitinden geçer. Kayseri’nin sorunlarını en iyi bilen kurumların başında da Büyükşehir Belediyesi vardır. Büyükşehir Belediyesi en ücra mahallesine kadar Kayseri’deki tüm sorunları tespit etmiş ve bunların çözümü için gayret göstermektedir. Hal böyle iken, Kayseri’nin sorunlarına her yönüyle vakıf olmak isteyen, hizmete talip AK Parti Adaylarının Büyükşehir Belediyesi bürokratlarından bilgi almasından doğal ne olabilir. Hiçbir insan bunu anlayamayacak kadar cahil ve buradan bir polemik üretecek kadar aciz olamaz. İyi anlaşılması için bir kez daha söylüyorum. Büyükşehir Belediyesi’nde yapmış olduğumuz toplantıda milletvekili adaylarımız Kayseri’nin sorunları ile ilgili belediye bürokratlarından bilgi almıştır. Buradan polemik üretmeyi alışkanlık haline getiren siyasilere sesleniyorum. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Kayseri’nin sorunlarını tespit eden tüm kurumlara gitsinler ve detaylı bilgiler alsınlar. Şehrin ihtiyacı olan projeleri takip etmek için hizmete aday olan herkesin yapması gereken bir şeydir bu. Tabi hakikaten hizmete taliplerse. Kayseri’yi gerçekten seviyorsanız polemik üzerinden değil projeler üzerinden seçim kampanyanızı yürütün.”

Hüseyin Cahit, Ak Parti, Kayseri, Yerel

Kaynak: CİHAN

26.01.2020 21:04:57