AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

AK Parti il yönetim kurulu toplantısı İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ başkanlığında yapıldı.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
27.09.2017 17:46 | Son Güncelleme: 27.09.2017 17:46
AK Parti il yönetim kurulu toplantısı İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ başkanlığında yapıldı. Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe başkanları ve İlçe belediye başkanları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Uluslararası Kadeş Barış ve Kardeşlik Sempozyumu'nun açılışını yapmak üzere yarın Çorum'a gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım saat 13.30'da Hürriyet Meydanı'nda gerçekleşecek olan toplu açılış töreninde Çorumlular ile buluştuktan sonra 16.30'da Anitta Otel'de yapılacak olan AK Parti Genişletilmiş il Danışma Meclisi toplantısında teşkilatlarla ile bir araya geleceğini söyledi.

'Her yerde AK parti mühürü var'

Başbakan Binali Yıldırım'ı bir kez daha Çorum'da ağırlamaktan büyük onur duyacaklarını söyleyen İl Başkanı Karadağ, AK Parti hükümetlerinin gerek ülke geneli gerekse Çorum'a büyük yatırımların yaptı. Gittiğimiz ve gezdiğimiz her yerde AK Parti'nin yaptıklarını ve mührünü görmek mümkün. Hayal edilemeyen eserleri görüyoruz. Hükümetimizin destekleriyle ilimizde hizmete giren çok sayıda tesis Sayın Başbakanımızın uğurlu elleriyle hizmete girecektir. Ulaşım, eğitim, sağlık, adalet, spor ve daha birçok alanda çok güzel eserler hayat buldu." şeklinde konuştu.

'Kongrelerini bitiren ilk il Çorum oldu'

AK Parti İl Başkanı Karadağ, "14 ilçemizde de kongrelerimizi bitirdik ve Türkiye genelinde kongrelerini ilk bitiren il olduk. Kongrelerimizi tek liste ile başarıyla tamamladık. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde görevi devreden arkadaşlarımıza ortaya koymuş oldukları performanstan ötürü teşekkür ediyor, yeni görev alan arkadaşlarımıza da kolaylık ve başarılar diliyorum." diye konuştu.

'Kongreler birlik içinde geçti'

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da yaptığı konuşmada, "AK Parti Teşkilatlarında kongrelerin ne kadar değerli, ne kadar önemli bir unsur olduğunu herkes bilmektedir. Kongrelerimiz parti içindeki en önemli demokrasi unsurlarımızdan birisidir. Kongrelerimizi birlik ve beraberlik içerisinde yürüttük ve ilklerin şehri olmaya devam ettik, bunun son örneğini ise kongreleri tamamlayan ilk il olarak ortaya koyduk. dedi.

Milletvekili Ceylan, 28 Eylül Perşembe günü Başbakan Binali Yıldırım'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını belirterek, Çorum'da keşke şu da olsaydı demeyecek şekilde çalışacaklarını ve her türlü ihtiyacı takip edeceklerini sözlerine ekledi.

Öte yandan Başbakan Binali Yıldırım, Saat Kulesi Meydanı'nda düzenlenecek toplu açılış töreninde Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, TOKİ Başkanlığı, Çorum Belediyesi ile Hitit Üniversitesi'nin bazı yatırımlarını hizmete açacağı bildirildi. - ÇORUM

Kaynak: İHA

Haberler››Politika››AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı - Haberler