AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Seçim Stratejisi İçin Toplandı

Ak Parti Kayseri milletvekili adayları bugün bir araya gelerek, genel seçimde izleyecekleri strateji ile ilgili olarak toplantı yaptı.

08.04.2015 15:31 | Son Güncelleme: 08.04.2015 15:31AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Seçim Stratejisi İçin Toplandı
Ak Parti milletvekili adayları bugün bir araya gelerek, genel seçimde izleyecekleri strateji ile ilgili olarak toplantı yaptı.

Ak Parti Kayseri il merkezinde buluşup, il başkanı Hüseyin Cahit Özden ile birlikte görüşme yapan Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan birlikte objektiflere poz verdi.

Burada açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski başkana Mehmet Özhaseki, CHP ve MHP il başkanlıklarının kendisinin aday olamayacağını iddia ettiklerini söyleyerek, "Ben aday olmazsam bayram edecekler. Siyasetinizi benim üzerime değil kendinizin üzerine kurun" dedi.

Özhaseki, kendisiyle uğraşan kötü niyetli insanların 'duvara toslayacaklarını' iddia etti, "Karar verdim ve hiç birisine kötülük etmedim. Hepsini Allah'a havale ettim. Hepsi de Allah'ından buldular ve bundan sonra da bulacaklar" dedi. - Kayseri

Mehmet Özhaseki, Hüseyin Cahit, Ak Parti, Kayseri, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

28.02.2020 12:56:45