AK Parti'li Fırat, Kurbanı Kestirmeyip Huzurevine Bağışladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, Seçim Çalışmaları Sırasındaki Kendisini Karşılayanların Kesmek İstediği Kurbanı Bağışladı.

AK Parti'li Fırat, Kurbanı Kestirmeyip Huzurevine Bağışladı
13.07.2007 11:28 | Son Güncelleme: 13.07.2007 11:28

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, seçim çalışmaları sırasındaki kendisini karşılayanların kesmek istediği kurbanı bağışladı.

Fırat, milletvekili adayları Necdet Ünüvar ve Fatoş Gürkan ve beraberlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk ve Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu ile birlikte 178 Nolu Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Merkezi'ni ziyaret etti.

Merkezde bir süre Kooperatif Başkanı Mustafa Uslu'dan bilgi alan milletvekili adayları ve belediye başkanları program öncesinde kesilecek kurban konusu gündeme geldiğinde Fırat, kurbanın kesilmemesini rica etti.

Kooperatif yöneticilerinin yoğun ısrarı üzerine devreye giren Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, "Kurbanı Seyhan Belediyesi Huzurevi'ne gönderelim. Orada kalan yaşlılarımız faydalansın. Huzurevi bu tür bağışları kabul ediyor" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat da, Başkan Öztürk'ün teklifini kooperatif yöneticilerine aktarınca kasabın yere yatırdığı koyun kısa süreliğine de olsa kesilmekten kurtuldu.

(AB-AB-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Politika››AK Parti'li Fırat, Kurbanı Kestirmeyip Huzurevine Bağışladı - Haberler