AK Parti'li Fırat'tan Aesob'a Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Dengir Mir Fırat, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Aesob) Başkanı Kazım Barışık'ı Ziyaret Etti.

AK Parti'li Fırat'tan Aesob'a Ziyaret
27.06.2007 19:08 | Son Güncelleme: 27.06.2007 19:08

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Adayı Dengir Mir Fırat, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Kazım Barışık'ı ziyaret etti.

Fırat'ın ziyaretinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Milletvekili Adayları Vahit Kirişci ve Kürşat Akpınar, AK Parti İl Başkanı Mustafa Attaroğlu, Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu hazır bulundu.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık, esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve çözüm önerilerini içeren raporu Genel Başkan Yardımcısı Fırat'a sundu. Barışık, güçlü devlet, mutlu toplum oluşmasını arzuladıklarını kaydetti.

Barışık, tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirterek, seçim sürecinde tüm partilerin temsilcilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti. Barışık, "Ahi Evran felsefesinin 21. Yüzyıldaki temsilcileri olarak pirimize yakışır güzellikte misafirperverlik göstermenin gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Fırat, esnaf ve sanatkarların ülke için öneminin büyük olduğunu belirtti. Ülkenin çektiği sıkıntılardan en çok esnafın etkilendiğini belirten Fırat, "Esnafımız çok sıkıntı çekti. En fazla dayanabilen kesim, kanaatkar olan esnafımız oldu. Ekonominin ayağa kalkması o kadar kolay değil" dedi.

Oda Başkanları da ziyaret sırasında sorunlarını dile getirdi ve çözüm bulunmasını istedi.

(AB-AB-AB-Y)

27.06.2007 18:55 TSİ

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Yerel››AK Parti'li Fırat'tan Aesob'a Ziyaret - Haberler